Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karola - opinia wątek zamknięty To jest jakaś kpina! Zostałam bez jedzenia i bez pieniędzy! Z tego co...
~Karola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

małgorzata - opinia wątek zamknięty firma splajtowała!!! Zero kontaktu, zero zwrotu kasy, zero informacji!!!
~małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Jestem na tym jedzeniu od 3 tygodni od 3 dni nie dostaje jedzenia a zamówiłam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

poirytowany klient - opinia wątek zamknięty Problemy z dostawami zamówienia. Zdążają się dość zestaw problemy z...
~poirytowany klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty brak dostaw brak kontaktu brak zwrotu na dzień dzisiejszy nie polecam
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty 18 raz z rzędu dostaje nie to co zamawiałem, 4 razu nie dostałem w ogóle,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie ma popytu na tą dietę, więc bombardują człowieka smsami o promocjach 75%....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Najbardziej namolna i beznadziejna firma jaką widziałam w życiu proszę nie...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Brak kontaktu z firmą. Catering nie przyjechał przez kilka dni. Taki garmaż z...
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Nie dostarczyli posiłków i nie oddali pieniędzy (700zl) nie da się z nimi...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Po 7 dniach brak dostaw, brak kontaktu. Nie odbierają telefonu nie odpisują...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty brak dostaw, brak kontaktu, brak zwrotu
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Osiedle 4 pory roku - opinia wątek zamknięty Jedzenie w miarę dobre lecz dostawa w okolice osiedla cztery pory roku....
~Osiedle 4 pory roku
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

MonCie - opinia wątek zamknięty Catering w OptimalBox zamawiam od marca 21, poza drobnymi wpadkami nie miałam...
~MonCie
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Dramat Nie dość że raz nie dostalam na Czas zamówienia. To drugi raz...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Tati - opinia wątek zamknięty Zamówiłam wege+fish na 4 tygodnie. Dostawa rozpoczęła się z kilkudniowym...
~Tati
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Masakra. Nie polecam. Zamówiłam 2 diety na 20 dni i w tym czasie 3 razy w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

M - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam! Catering spóźnil się z rozpoczęciem diety jeden...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Omijajcie ludzie szerokim łukiem. Wplacilam pieniadze za 2 zestawy, ktorych...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Nie kupujcie!!!! Żadnego kontaktu w razie problemów, nie odbierają tel albo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry