Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria Dąbrowska - opinia wątek zamknięty jak to dobrze że mnie karmicie :) wreszcie udało mi się schudnąć przy...
~Wiktoria Dąbrowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Zuzka Bogdańska - opinia wątek zamknięty Paella z warzywami wymiata :) chyba jedno z moich ulubionych dań, choć tak...
~Zuzka Bogdańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Fajnie że działacie nawet teraz, gdy szaleje wirus bo bez Was padłabym z głodu!
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Marika - opinia wątek zamknięty Dieta o kaloryczności 1500 okazała się bardzo odpowiednia, a to wszystko...
~Marika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Agnieszka Ziółko - opinia wątek zamknięty Idealne pudełka dla wegeświrów :D razem z mężem sobie bardzo chwalimy, bo...
~Agnieszka Ziółko
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Angelina - opinia wątek zamknięty Lekkostrawne i dobrze zbilansowane posiłki. Dziękuję za wspaniałą pomoc przy...
~Angelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Nie ma się do czego przyczepić jak do tej pory mi smakuje i nie ma problemów...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Jurek - opinia wątek zamknięty W Optimal Box wiedzą, jak zastąpić mięso, by nie było nieciekawie....
~Jurek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Dla osoby trenującej regularnie i potrzebującej odpowiedniej kaloryczności...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty W tej cenie – najciekawszy i najbardziej sycący wariant diety pudełkowej.
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

martyna - opinia wątek zamknięty jestem na tak! To mój pierwszy miesiąc z tymi boxami i do zdecydowanie...
~martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Wanda - opinia wątek zamknięty Zostanę z wami trochę dłużej, po wstępnej próbnej diecie na 20 dni mam apetyt...
~Wanda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty mniaaaaam! wczorajszy obiad to prawdziwa petarda! :) jak zawsze wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Róża - opinia wątek zamknięty dieta wege jest bardzo smaczna, a menu jest ciekawie skomponowane. Poznałam...
~Róża
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

maciek - opinia wątek zamknięty każdego dnia otrzymuję boxy na czas i w pełni kompletne (w innym cateringu...
~maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pod względem smaku moim zdaniem OptimalBox wygrywa ze wszystkimi cateringami...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

pola - opinia wątek zamknięty Pierś z indyka w sosie tymiankowym to jest majstersztyk!!! Cieszę się że nas...
~pola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

marysia - opinia wątek zamknięty każdy posiłek jest dobrze i ładnie zapakowany, do tego dania same w sobie...
~marysia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Zośka - opinia wątek zamknięty na takiej diecie to ja mogę być przez resztę życia! ;) mega catering z dobrym...
~Zośka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Cenowo te pudełka wypadają bardzo korzystnie, szczególnie, że posiłki są mega...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry