Optre

Kolokacja serwerów

Gdańsk, Szafarnia 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajny serwis wątek zamknięty Mój komputer został naprawiony szybko, a co najważniejsze porządnie. Śmiało...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Popsuty telefon wątek zamknięty Pragnę przestrzec każdego właściciela telefonu Sony by nie oddawał swojego...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

odradzam - chyba, że ktoś jest masochistą wątek zamknięty Słabo, bardzo słabo. Wymiana wyświetlacza w telefonie przerosła serwis,...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

płyta główna ,,Lenovo,, wątek zamknięty Dwa serwisy nie dały rady ,był nawet na Śląsku w dopasowaniu płyty nie...
~borgo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

w porządku serwis wątek zamknięty W porządku serwis. Laptop w ogóle się nie włączał, w innym serwisie trzymali...
~aneta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Stanowczo odradzam! wątek zamknięty Stanowczo odradzam kontakt z tą firmą. Zakupiłem u nich na allegro...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Klej! klej! więcej kleju! oddaj lapa z 1 problemem odbierz z 4 wątek zamknięty Odklejona matryca przyklejona na klej, komputer oddany ze względu na matrycę...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Umowa naprawa jest tak skonstruowana ze serwis nie ponosi odpowiedzialności...
~Gd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

niby naprawiają, ale... wątek zamknięty Oddałem do naprawy Laptop i po odbiorze napisałem pozytywna opinie na...
~Kokesh
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Świetny serwis! wątek zamknięty Polecałem i nadal będę polecał ten serwis każdemu. Po raz kolejny panowie...
~Tomasz Bach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Profesjonalny serwis wątek zamknięty Porządna firma. Dostałem do nich wizytówkę od kolegi. Zgłosiłem im problem z...
~Kamil Cukrowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Naprawa nr 3332 - wdzięczna klientka wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Szybko zdiagnozowano problem, wycena naprawy...
~Kasia Szaniawska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Uratowane dane wątek zamknięty Polecam serwis! Panowie uratowali mi dane z dysku domowego komputera. W...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

nie polecam!!! wątek zamknięty Oddałam do naprawy telefon z pękniętym ekranem, wybrałam ten serwis ponieważ...
~niezadowolona..
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Bardzo polecam, wysoka kultura i jakość usług wątek zamknięty Skorzystałem z serwisu, jestem bardzo zadowolony. Zaskakująco miła i rzetelna...
~Tomasz N.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Diagnoza wystawiona szybko i trafnie. Mój laptop ożył i pracuje bez...
~Krystyna Wolska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Nie polecam!! wątek zamknięty Firma najgorszej jakości, nie potrafią nic zrobić. Mam zniszczoną kartę...
~Nope
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Zakup laptopa wątek zamknięty Kupiłem tu używanego laptopa. Nie dość, że sprawnie doradzili w wyborze, to...
~Jan Borecki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Szybko i konkretnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Usluga wykonana szybko i konkretnie, nastepnego...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Naprawa zawiasów. wątek zamknięty Skorzystałem z usługi wymiany zawiasów w sony vaio. Naprawa została wykonana...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

49

wątków

do góry