Widok

Ortopeda czy fizjoterapeuta?

Hej, od jakiegoś czasu boli mnie pięta. Nie miałam żadnego urazu ani nic z tych rzeczy. Podejrzewałam że od butów, ale zmieniłam je i problem nadal jest. Jak myślicie do kogo lepiej się udać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Objawy mogą wskazywać na ostrogę piętową. Możesz pójść do fizjoterapeuty, na rehabilitację bardzo skuteczna jest fala uderzeniowa. Ja poradziłam sobie sama rehabilitując stopę na małej piłce do rehabilitacji powięzi stopy ( mozna kupić w decathlonie)Trzeba kilka razy dziennie rozmasowywać całą stopę na leżącej na podłodze piłeczce. Na youtube są filmiki jak to robić. Mi pomogło po 2 dniach nie czułam juz bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie pomogli choć to był także problem łydki w sumie całej nogi
https://reha-fizjoprofession-gdansk-sopot.business.site/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do ortopedy trzeba iść, dowiedzieć się w czym problem. Może wystarczy dobór wkładek a może trzebabędzie pójść na rehabilitacje, bo może to jakaś kontuzja sprzed lat się przypomina. Wszystko - i lekarza i badania i wkładki i rehabilitację załatwi Pan/Pani w klinice enel sport w Warszawie ale mają z tego co wiem też oddział w Łodzi. Byłam polecam warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

do góry