Widok

Oryginalny prezent

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Miałabym prośbę do wszystkich aby podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami lub pomysłami. Jestem zaproszona z moim chłopakiem na ślub jego siostry, chcielibyśmy wręczyć młodej parze jakiś oryginalny prezent. Nie przekonują mnie za bardzo praktyczne prezenty typu odkurzacz, robot kuchenny itp. Myślałam np. o jakimś niezbyt "oklepanym" prezencie, np. lampa witrażowa, obraz, rzeźba (oczywiście cena w granicach rozsądku i możliwości). Pomóżcie i poradźcie mi czy wypada dać taki prezent, a może ktoś ma ciekawszy pomysł. Z góry WIELKIE PODZIĘKOWANIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostalam piekny obraz i naprawde ladne srebrna waze z kwiatami suszonymi, oba preznty bardzo mi sie podobaly. Ostatni bedac na slubie podarowalam witrazowa lampe (kosztowala 560 zł)
wszystkie te rzeczy sa ladne, ale naprawde trzeba znac druga osoba dobrze zeby trafic w gusta z prezentem niepraktycznym. Rzezbe odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o prezenty to radzę bardzo uważać - kilka lat tem podarowalam kuzynce w prezencie ślubnym obraz w skorze - z zegarem - myślę że im się nie spodobał bo nigdy go u nich nie widzialam a szkoda bo wg mnie był bardzo ładny - jak widać kwestia gustu. Niektorzy wolą 15-ty zestaw filiżanek do kawy . A chciałam być wtedy oryginalna - jak widać byłam aż za bardzo.
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam taki prezent. Jest bardzo oryginalny i zapewniam, że jest niepowtarzalny, bo robiony na zamówienie. Mogę wysłać zdjęcia mail-em. Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gonia napisał(a):

> Mam taki prezent. Jest bardzo oryginalny i zapewniam, że jest
> niepowtarzalny, bo robiony na zamówienie. Mogę wysłać zdjęcia
> mail-em. Gosia
Jestem chętny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup im Elegancką Pościel Dla Nowożeńców z Jedwabiu Wiskozowego ,
haftowana z Monogramami Pary Młodych w Gdańsku Tel 306 62 72.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup im byle co ,aby się świeciło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za dwie ostatnie odpowiedzi.
Pierwsza mi sie bardzo podoba.
W drugiej też jest coś prawdziwego -dotyczy ta przypadłość niektórych osób to prawda :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (35 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (213 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

do góry