Widok

Osiedle Familijne

Witam przyszłych sąsiadów ;)
Czy są tu tacy, co zakupili dom/mieszkanie na nowym osiedlu Siódmego Nieba?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 32
przepraszam, kocioł :)
beretta exclusive kondensacyjny. będzie pogodówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka firma pieca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytania zasadnicze: zwykły kociol z zamknięta komora czy kondensat? Sterownik pokojowy czy pogodowka na krzywej grzewczej?
Tak juz zupełnie na marginesie piec to jest kaflowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak wentylacja pozapychana? wszystko ok. wentylacja jest działa - nie zapchana. Instalacja grzejników odpowietrzona.
dom jest dobrze ocieplony + trójszybowe okna - brak strat ciepła
ustawienie na piecu 37*. parter podłogówka + grzejnik w łazience góra grzejniki na 3jkę (21*C). Jest to wystarczające. Nie rozumiem jak niektórzy mogą mieć po 60 pare stopni na piecu ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby płacić 400zł za ogrzanie 140m domu w zimę, to trzeba piec ustawić. do góry nogami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak trzeba ustawić ten piec? Może wystarczy, że coś wcisne i będę płacił połowę mniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, dobre co wy macie z tymi minusami pogieło? Jakie to ma znaczenie?

Jakie to są dobre ust. pieca? poza tym, masz wentylację w domu, czy pozapychana?

Zresztą ja mam wolnostojący, więc nie można porównać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mój meil asia_gda89@wp.pl, czekam na info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szeregowcu 130 m2 ogrzewanie podłogowe gaz ok 380 zł/m-ąc, prąd 120zł/m-ac, woda ok 80 zł/m-ąc.W mieszkaniu temperatura ok21-22C w łazienkach ok 25-26, w każdym pomieszczeniu czujka sterująca temperaturą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
minusujesz?? zazdrościsz,że ktoś może placić mniejsze rachunki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
no 26*C raczej nie mamy jak u niektórych. 19-21*C da się żyć.

poza tym mówię prawidłowe ustawienie pieca wiele zdziała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
400 to raczej nie ma upału.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bliżniak ale nie na familijnym 140 m, gaz średnio 400 zł za zimowe miesiace (w tym podgrzanie wody i kuchenka gazowa) sporadycznie kominek więc dochodzi opłata za drewno.
tak na prawdę to ile się zużywa się gazu na ogrzewanie zależy od dobrych ustawień na piecu.
prad również ok 400zł za dwa miesiące.
woda 50-60 zł
szambo 120
+ śmieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ok można pożartować . XYZ może się troszkę zagalopowałam , sorry .
Nie popieram używania zwrotu " getto " w stosunku do nowym mieszkańców.
Niefajna i mało elegancka forma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w mieszkaniu ok 75 m ile placicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kredyt? Daj spokój! Ja nawet dowodu osobistego nie mam. Kto by mi dał kredyt? Ja to lokum w getcie, które w swej łaskawości nazywasz blokowiskiem, po prostu ukradłem. Chwytasz? Skubnąłem mieszkanko deweloperowi. A jadem zionę, bo taki jestem zły, że nie mogę przeżyć fali katolickiej miłości do bliźniego i radości z życia bijącej z tego forum. Powiem Ci jeszcze w sekrecie, że uwielbiam chłeptać krew niemowląt.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w domu 130 m płace średnio 1000 plus drewno do kominka czasami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
xyz wylazło szydło z worka.
Z blokowiska jesteś i dlatego takim jadem zioniesz wpisując swoje mądrości przy różnych wątkach na tym forum. Kredyt uciska co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy mogłby ktos wstepnie okreslic ile placi za gaz w sezonie zimowym w szeregowcach? i za inne opłaty także..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bym poprosiła jak można o przesłanie na maila liste błedów , które wyszły u nas Państwa oraz namiary na inspektora budowlanego
mail: seat.ibiza20@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry