Widok

Osoby z nerwicą

Hej wam. Niedawno zdiagnozowaną u mnie nerwice. Największym dla mnie obecnie problemem z nią związanym jest to że boje się jeść bo wydaje mi się że się dławie. Bywa również wrażenie tak zwanej guli w gardle czy ścisku ale nawet jak to mi się uda pokonać przez uspokojenie się to nadal mam wrażenie że jak coś zjem to się poprostu udławie czy uduszę. Czy ktoś maił podobne objawy? Jak sobie z nimi poradziliście lub radzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na nerwice to najlepiej poszukać sobie zajęcia, hobby,przyjaciół dobrych. Czymś się zajać. Mi się kiedyś wydawało ,że sie uduszę albo serce mi stanie. Naprawdę odwrócić uwagę ,ciekawe zajęcie, relaks. Pomaga. Zając myśli czymś pozytywnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje za odp. Próbuje ale czasem jest tak trudno gdzieś odrzucić od siebie te myśli. I zaczyna się ta spirala wtedy a jak już nigdy nie będe normalnie jeść,przecież tak żyć się nue da i z nowu jeszcze większy stres. No i koło się zamyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś jeszcze ma podobny problem i będzie chciał również porozmawiać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam olanzapine,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać że nie wiesz o czym mówisz. Jest to choroba, którą leczy się lekami, a nie udawaniem że jej nie ma i dziwnymi obrzędami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zmagał ktoś się z was właśnie z tym strachem że boi się jeść bo.mu utknie właśnie w gardle? Dużo schudłam przez ten chory stan i to mnie też dodatkowo stresuje i niepokój się dodatkowo zwiększa. Co byście na to poradzili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

do góry