Widok

Ospa - mamusie! jak zatrzymać swędzenie??

Przymorze Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kochanie proszę o opinię, stało się, pierwsza ospa u mojego pierworodnego. Czas jest teraz ciężki i jeszcze to nam doszło.. powiedcie co na to drapanie dziecku dać, żeby ulżyło? Przejrzałam net, czytałam różne atykuły iwygląda na to że ten 'virasoothe' jest najlepiej polecany, stosowala ktoras z was mamusie?? pomoglo to?? help mamusie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam kąpiel w nadmanganian potasu. (tak co drugi dzień) Po delikatnym osuszeniu skóry posmarować pianka pox clin. Po wchłonięciu pianki posmarować cienką warstwa pudrodermu. Przechodzilam to rok temu z moją dwójka później sama dostałam ospę. Bardzo łagodzi :) szybkiego powrotu do zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie jesteśmy po , było okrutnie , pianka poxclin I octebiseptem I tak na zmianę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam pudroderm, ladnie podsusza i skora tak nie swedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Puder w kremie, a na swędzenie fenistil w kroplach, dziecko miało swedzące rany w odbycie, rozdrapało do krwi, potem potworny ból przy siedzeniu, w ogóle cały czas, bo to miejsce wrażliwe i pośladki się ciągle ocierają i to podrażnione miejsce swędzi i piecze, o robieniu kupy nie wspomnę... tylko fenistil w kroplach pomógł (za przyzwoleniem pediatry).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas virasoothe się super sprawdziło ;) kupiłam ten w sprayu ale znajoma stosowała też ta wersje w żelu i oba działają super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Puder w kremie i fenistil w kroplach podawałam córce i nie było wcale tak strasznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas codzienne kąpiele i smarowanie żelem virasoothe wystarczyły. Szczególnie dobrze działał jak się go najpierw w lodówce schłodziło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry patent z tym schłodzeniem :) Fajnie wtedy łagodzi swędzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo! kupiłam wlasnie spray ale chyba pojde tez po żel żeby go schłodzić :D ogólnie jestem zadowolona z działania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Virasoothe jest ok ale paznokcie tez obetnij i mozesz takie rekawiczki zakaldac to juz wtedy na pewno nie powinien sie drapac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dbam właśnie żeby syn miał jak najkrótsze paznokcie ale i tak coś tam kombinuje przy tych krostkach. Spróbuje posmarować tym żelem dzięki za rade
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

do góry