Widok

Ospa pytanie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kochane pomóżcie mi proszę!
Nasza 3 latka właśnie ma ospe od wczoraj i jestem przerażona :(
Krostki ma nawet na wargach sromowych i we włosach co prawda nie jest ich mnóstwo ale są :(( Czy na wargach i we włosach też smarować tym pudrodermem? Czy te krostki będą codziennie wychodzić? Ile to trwa?
Całe 2 tyg.ma siedzieć w domu? Lekarka kazała mi ją codziennie kąpać w nadmanganianie potasu? Jak jej pomóc aby nie się nie drapała?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
matko, to teraz ospa panuje ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja tez juz przechodzila ospe

krostki miala dosłownie wszedzie
smarowałam pudrodermem, naszczescie sie nie drapala ale i tak zostalo troche sladów takze trzeba pilnowac

wykwit jest kilka dni potem sie goja

Zuza chyba 10dni w domu siedziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my te na wargach, w okolicach krocza, pupy, oczu, ust smarowaliśmy fioletem

taki rzut krostek kilka dni tylko, a później się goiły te co były,, ale u każdego indywidualnie to występuje ..

na swędzenie fenistil w kroplach, i moja Młoda, nie wiem czy dzięki temu, nie drapała ich wcale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry