Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony Pacjent - opinia Konsultacje endokrynologiczne na bardzo wysokim poziomie, szczególnie jeśli...
~Zadowolony Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Piotr - opinia Od kilku lat korzystam z usług medycznych nzoz odm w Gdyni w zakresie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam placówkę! Byłem tu już u kilku specjalistów i za każdym razem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

dermatolog Jasiel-Walikowska nie polecam! wątek zamknięty Zero szacunku dla pacjenta. Mimo umówionej w tym samym dniu wizyty,wyszła...
~porzucona pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Placówka w której pacjent czuje się zaopiekowany! wątek zamknięty Korzystałam z wielu placówek medycznych w uwagi na różne abonamenty medyczne...
~carlar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Korzystałam z usług dermatologa w tej klinice. Pani doktor bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Nie polecam. wątek zamknięty Umówiłam się na echo serca. Dzień wcześniej pani potwierdza wizytę. Pytam czy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Miła i kompetentna obsługa , dobry kontakt wątek zamknięty Miła i kompetentna obsługa (z tym bywa różnie w innych przychodniach ) czysto...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

bardzo nieuprzejma obsluga wątek zamknięty bardzo nieuprzejma obsluga, traktuja pacjenta jak nieproszonych gosci, nie...
~Krzysztof Utkiewicz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

polecam wątek zamknięty warto skożystać
~maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

NIE POLECAM! wątek zamknięty Lekarz u którego byliśmy na wizycie może rzeczywiście był specjalistą,...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Moja przychodnia wątek zamknięty Z usług przychodni korzystam od wielu lat. Zawsze byłam zachwycona miłą...
~wierna pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Nie polecam wątek zamknięty Długi termin oczekiwania, bardzo niemiła obsługa/bardzo nieprzyjemna grubsza...
~apolka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry