Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta Velev - ocena Jak dla mnie petarda!!!!!!!! Z czymkolwiek klient się zgłosi, są otwarci do...
~Marta Velev
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Adrian - ocena Długo szukałem kogoś, kto stworzy dla mnie idealne logo i stronę. Wybór...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

Łaszkiewicz Małgorzata - opinia Owocni skradli Moje Serce !!! Jestem zachwycona Zamówiłam usługę tekstów na...
~Łaszkiewicz Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

edyta sztandor - opinia Bardzo ,,owocna,, współpraca :) Pan Maciej Wysocki zaangażowany w projekt -...
~edyta sztandor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

pawel - opinia Firma nie wywiązuje się ze zobowiązań. Od 2 mc od opłacenia FV nie podjęli...
~pawel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Limm - Nazwa/claim/logo/teksty wątek zamknięty Jeśli prowadzą Państwo własny biznes i chcą, aby Wasza firma wyglądała...
~Limm ogrody bardziej Krzysztof M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Najlepsze treści! wątek zamknięty Zleciłam Owocnym stworzenie folderu reklamowego, który rozsyłam do...
~Tereska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

OWOCNA WSPÓŁPRACA! wątek zamknięty Polecam każdemu, kto planuje założyć świetną firmę! Nie wstydzę się pokazać...
~Anotnina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

LOGO wątek zamknięty Polecamy współpracę, świetna firma z odpowiednimi osobami wykonującymi swoją...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Zlecaliśmy wykonanie strony i nie żałujemy! Teksty - idealnie dopasowane,...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Kreatywnie, sprawnie i do tego miło, tak trzymajcie wątek zamknięty Polecamy współpracę, sprawny, otwarty i szybko reagujący na zadania zespół,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Fachowa i bardzo życzliwa obsługa klienta. Na pewno w przyszłości skorzystam...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Przygotowanie brandingu dla start upu wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z Owocnymi.Na szczególne uznanie...
~Maciej Dobrodziej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

SUPER! :) wątek zamknięty Otwieram wraz z narzeczonym mały biznes. Chociaż dotychczas myślałam, że...
~ogarniala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Logo wątek zamknięty Świetna firma, dobra obsługa, jedynie grafik mógł w piątek napisać, że mu...
~Gadgeet.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Naprawdę owocna współpraca! wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę ze studiem Owocni.pl ze względu na: - nowoczesną,...
~Sylwia Chmielewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Dobra i "Owocna" współpraca. wątek zamknięty Teksty w pierwszej fazie bardzo dobre, po poprawkach (poprawki zawarte w...
~Sebastian (Grafik w firmie Babys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Dziękujemy za projekt udanej strony. wątek zamknięty Witam na prośbę Owocnych wystawiam im kompletnie wzorową opinię. Właśnie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry