Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kacper - ocena Fantastyczny kontakt , świetnie mi się dobierało wszystkie elementy kuchni...
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Gonia - ocena Z całego serca polecam usługi P3. Profesjonalizm, pełne zaangażowanie i...
~Gonia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Darek T. - ocena We wrześniu zamówiłem kuchnię w P3Studio. Kuchnia dostarczona, właściciel...
~Darek T.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Karol B. - opinia Zakupiłem kuchnię Haecker oraz komplet sprzętów w tym Bora. Kuchnia była po 4...
~Karol B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Grzegorz - opinia Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z końcowego efektu remontu kuchni. Zarówno...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

Marcin - opinia Kompetencje + profesjonalizm przełożyły się na zaskakująco pozytywny efekt...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Małgorzata - opinia Skorzystałam ze wszystkich możliwych usług Studia. We wszystkich...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Małgorzata - opinia Polecam P3 Studio w ramach projektu zabudowy kuchni - zgodnie z marzeniami....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Małgorzata - opinia Profesjonalna obsługa jak również prowadzenie w procesie począwszy od rozmowy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Malgorzata - opinia wątek zamknięty W P3 studio zamówiliśmy blat kuchenny. Rozmowy z pracownikami P3 studio...
~Malgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Maja - opinia wątek zamknięty Chyba pierwszy raz w życiu jestem zmuszona wystawić jakiejś firmie negatywną...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

jacek k. - opinia wątek zamknięty Polecam , meble będą mi służyć przez długie lata
~jacek k.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

zadowolony klient wątek zamknięty Witam , wczoraj P3studio zamontowało kuchnie i agd w moim nowym domu....
~karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Super wątek zamknięty Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

POLECAM! wątek zamknięty Polecam gorąco współpracę z P3Studio. Zamówiliśmy tam komplet mebli do kuchni...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

kuchnia wątek zamknięty Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu kuchni w P3Studio. Z daleka widać, że...
~Marcel W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Polecam P3 Studio! Kuchnie idealne! wątek zamknięty Super obsługa, mocno angażująca się w projekt. Cenne uwagi i rady. Żadnych...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Zamówiłem w P3 Studio kuchnie Cristall, jestem zachwycony, kuchnia jest...
~Damian P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Studio P3 godne polecenia! wątek zamknięty Firmę poleciła mi koleżanka, cieszę się, że jej posłuchałam. Piękny projekt,...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry