Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jacek k. - opinia nowy temat Polecam , meble będą mi służyć przez długie lata
~jacek k.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 kwietnia 2020

zadowolony klient Witam , wczoraj P3studio zamontowało kuchnie i agd w moim nowym domu....
~karol
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 9 września 2019

Super Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2018

POLECAM! wątek zamknięty Polecam gorąco współpracę z P3Studio. Zamówiliśmy tam komplet mebli do kuchni...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2018

P3Studio polecam wątek zamknięty Witam serdecznie, miałem przyjemność kupić kuchnię w P3Studio w maju 2018 i...
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2018

kuchnia wątek zamknięty Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu kuchni w P3Studio. Z daleka widać, że...
~Marcel W.
-

dodano: 7 maja 2016

Polecam P3 Studio! Kuchnie idealne! wątek zamknięty Super obsługa, mocno angażująca się w projekt. Cenne uwagi i rady. Żadnych...
~Małgosia
-

dodano: 25 marca 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Zamówiłem w P3 Studio kuchnie Cristall, jestem zachwycony, kuchnia jest...
~Damian P.
-

dodano: 16 grudnia 2015

Studio P3 godne polecenia! wątek zamknięty Firmę poleciła mi koleżanka, cieszę się, że jej posłuchałam. Piękny projekt,...
~Julia
-

dodano: 30 listopada 2015

moja wymarzona kuchnia wątek zamknięty Słyszałam o meblach kuchennych firmy Hacker wcześniej i gdy powstało studio...
~Barbara B
-

dodano: 20 listopada 2015

Profesjonalizm wątek zamknięty Każdy kto ma w planach, bądź jest w trakcie urządzania kuchni koniecznie...
~Czarek
-

dodano: 9 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Odwiedziłem studio przypadkiem będąc w okolicy , oferta mi się bardzo...
~Jarek G.
-

dodano: 8 listopada 2015

Bardzo Polecam wątek zamknięty Doskonała obsługa, asortyment inny niż wszędzie indziej, oprócz kuchni...
~Kasias
-

Kuchnia wątek zamknięty Witam, zakupiłem do swojego nowego mieszkania kuchnie w P3Studio, kuchnia już...
~Karol P.
-

Bardzo szeroki wybór mebli wysokiej jakości wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalna obsługa, terminowość, jakość mebli z wyższej...
~michał
-

dodano: 16 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry