Widok

PKM Gdańsk rębiechowo

Dzień dobry,

przesiadłam się na pkm i widzialam że jest przystnek autobusowy na węźle PKM Gdańsk rębiechowo czy ktoś wie jaki autobus tam zajeżdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jeździ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale za to kończą parking :)
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wezel-przesiadkowy-przy-lotnisku-gotowy-n130597.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk zrobił swoje po raz kolejny, a Żukowo po raz kolejny dało ciała. Panie Kankowski, panie Szymkowiak jakie tym razem "niedasie" stanęły na drodze? Może po prostu wy stoicie na drodze tych wszystkich inwestycji?
Jedno tylko Gdańsk mógł przy okazji poprawić - pociągnąć ścieżkę rowerową, aby połączyć ją z tą przy lotnisku i wtedy byłoby na szóstkę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
żaden ;) witamy w gminie Żukowo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autobusy maja wrócić, dlatego też rozbudowano wiaty. Niestety nie wiadomo kiedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mają wrócić skoro nigdy tam nie jeździły?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak jak wszystko w tej gminie;) ciekawe co będzie szybciej: autobusy do PKM czy zbiornik retencyjnych? Bo o takich abstrakcyjnych rzeczach jak chodnik nie ma co marzyć w tej gminie:(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Szymkowiak zaraz na FB napisze, że złożyli dokumenty, ale po raz kolejny nie udało się. Cały świat sprzysiągł się przeciwko tej biednej gminie. Ciągle pod górę! Wszystkim naokoło się udaje, a tutaj kumulacja przeciwności losu!
Koniaczek?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jak nie jeździły ??
Chyba mieszkasz tu od paru miesięcy bo jakieś dwa lata temu albatros prowadził transport do pkmki no ale niestety z powodu braku zainteresowania zrezygnował mimo wsparcia ze strony gminy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam od kilku lat. A Albatros to prywatny transport a nie publiczny. A brak zainteresowania wynikał z tego co pamietam z powodu ceny biletów oraz słabego dostosowania kursu autobusu do rozkładu pkm.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

albatros miał taki rozkład jazdy że nawet jak chciałam z niego skorzystać było to niemożliwe :( nic dziwnego że linia została zlikwidowana. Jakkolwiek lepsza byłaby korekta rozkładu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to zmienia że Albatros to prywatny przewoźnik inaczej się siedzi w MZK? Jeśli ludzie byli by zainteresowani to zapewne nie zawieszono by połączenia tylko je rozbudowano i dostosowało do potrzeb...
No ale niestety żeby zdążyć odstawić dziecko do szkoły-przedszkola zrobić zakupy i odebrać dzieci to niestety pozostaje auto...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

różnica taka, że mając bilet (wówczas za 230zl) metropolitalnym mogłam jeździć w Trójmieście i poza granicami wszystkim oprócz Albatrosa. Kankowski, Szymkowiak, Bychowski, Koren obowiązkowo powinni korzystać z transportu publicznego - szybko nadeszły y korzystne dla nas zmiany, a jak włodarze d*py wożą samochodami, to mamy jak mamy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby autobus był w kaszubskie wzory to Bychowski wsiadlby pierwszy a za nim Kankowski....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie ale czy przeprowadzając się do banina nie wzięliście pod uwagę problemów z transportem? Patrzy się na to co jest a nie na obietnice które albo się spełniają albo nie...
Ja przeprowadzając się zmieniłem pracę do której mam obecnie 15 min pieszo i śmieje się z tych którzy o 6 stoją pod przedszkolem z dziećmi czekając na otwarcie drzwi...
A jeśli żal było dopłacić parę groszy do miejscowego przejazdu to znaczy że ta praca bardzo dochodową nie jest więc może czas coś zmienić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak przeprowadzałam się do Banina dojazd do Gdyni nie był problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale nie każdy chce robić lody w algidzie :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

zukowo nie ma transportu publicznego, żadnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i nie ma, niestety, ochoty dopłacać do transportu Gdańska i Gdyni :( ech.. a jak zorganizowali coś sami (Albatros) to wyszło jak wyszło ;) nic nie potrafią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albatros to prywaciarz. A że ma zerowe pojęcie o przewozie ludzi (jak się zmienia rozkład na PKM to swój zostawił bez zmian), no to wyszło jak wyszło. Nikt nie będzie jeździł autobusem, który dojeżdza na PKM minutę po odjeździe pociągu. Autobus jeździł też jeden, więc nie mógł na pętli czekać na przyjazd, a w tym czasie już drugi zwozić ludzi, dlatego był zawsze nie w porę.

Generalnie, lepszy w Baninie byłby autobus Miszewo-Matarnia (zawrotka przy Wrońskim i w Gdańsku przy Biedrze na Słowackiego/Budowlanych), pozwalałby na więcej przesiadek (Z, 126, PKM, 157, 167, 110, 210, 122).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest Złota Karczma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Złota Karczma, to jest między obwodnicą a parkiem krajobrazowym (obok CH Matarnia i bazy policji) i nie jest nawet dzielnicą, a osiedlem na Matarni. Skrzyżowanie Budowlanych/Słowackiego to jest właśnie stricte Matarnia. Nawet Rębiechowo to tak naprawdę Matarnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałem że kokiszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry