PKO Bank Polski

Banki

Sopot, Grunwaldzka 45

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Numerki do kolejki wątek zamknięty Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ale już dawno powinno to być zrobione....
~Jan z Warszawy
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2010

PKO BP STARY BANK-PODSTARZAŁA OBSŁUGA... wątek zamknięty W dniu dzisiejszym oddwiedziłem oddział banku PKO BP w Sopocie-porażka.W tym...
~klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2012

miła kasjerka Pani Małgosia wątek zamknięty Chcieliśmy podziękować Pani Małgosi za wspaniałą obsługę a jednocześnie za...
~stali klienci od lat....
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Szacunek dla starszych wątek zamknięty Dziś byłam w nowym oddziale PKO na Grunwaldzkiej w Sopocie. Pięknie i ładnie...
~Jadwiga R.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

KRYTYKA wątek zamknięty 1/PROWIZJA ZA PRZELEW ZAGRANICZNY W WYSOKOŚCI 16O € WYNIOSŁA 30...
~NN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

prośba o wypełnienie ankiety pracowników banku PKO BP do pracy mgr wątek zamknięty To jest adres strony na której znajduje się ankieta do mojej pracy mgr na...
~justyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Miło być tak obsługiwanym!!! wątek zamknięty Bardzo ładna,uczynnaDostrzegłem i co mi się spodobało jak kasjerka Pani...
~stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Agata - opinia wątek zamknięty Kolejki i powolnosc personelu wolaja o pomste do nieba!!! Moze trzeba by...
~Agata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Skandal wątek zamknięty W tym dniu w godzinach popołudniowych przyjechałam do banku aby poprawiono mi...
~elkaza
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

Wielkie podziękowania i pochwała!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wielkie podziękowanie dla Pana Kamila Paralucha- Naczelnika Oddziału...
~Joanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

Lepiej trafić się nie da wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak...
~Nowy klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lipca 2009

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty W kwietniu moja mama złamała nogę i nie mogła podejść do banku, i ustalić...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lipca 2009

klientka wątek zamknięty Oddział do zamknięcia. Elementarny brak dbałości o klienta
~klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 maja 2009

BARTOSZ - opinia wątek zamknięty Ten Oddział Banku nie przynosi PKO chluby. W weekendy - szczególnie w sezonie...
~BARTOSZ
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

roza - opinia wątek zamknięty nie jest dobrze. godziny w banku w kolejkach to pieta achillesa chociaz...
~roza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 października 2008

sopocianka - opinia wątek zamknięty Popieram te wszystkie uwagi krytyczne, bo jest coraz gorzej. Ciekawi mnie...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 września 2008

Anna Chruściel - opinia wątek zamknięty Obsługa klienta fatalna. Ponad godzine stoi sie w kolejce do kasy. Pracownicy...
~Anna Chruściel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

... wątek zamknięty Zlikwidowanie konta kosztuje tyle czasu i nerwow, ze lepiej po prostu nigdy...
~wk...wiona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lipca 2008

Bankomat przy ul. Małopolskiej w Sopocie. wątek zamknięty Dot. bankomatu przy ul.Małopolskiej w Sopocie. Bamkomat jest nieczynny od...
~Wasz szanowny Klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

Falalna dostępność usług w oddziale wątek zamknięty Ostrzegam przed zakładaniem i korzystaniem z usług Oddziału w Sopocie , tak...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

22

wątków

do góry