Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Badanie techniczne warte polecenia wątek zamknięty Muszę wyrazić swoją opinię bo wkurzają mnie wieczni malkontenci. To był mój...
~MGM
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

ja także polecam wątek zamknięty Ja także korzystałam z tej stacji przy okazji badań technicznych. Jestem...
~Asia O.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

diagnostyka - polecam wątek zamknięty W ubiegłym miesiącu robiłem badania techniczne. Jak zawsze wychodzą jakieś...
~kierowca
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Diagnostyka - polecam gorąco wątek zamknięty To mój kolejny przegląd techniczny u tego samego diagnosty dzięki któremu...
~baba za kierownicą
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

NIE POLECAM! OMIJAJ!! wątek zamknięty Omijac z daleka , naciagaja na niby niesprawne zawieszenie , okazuje sie ze...
~Radek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

Odradzam! wątek zamknięty Obsługa jest tak niemiła, że byłem tam pierwszy i ostatni raz, ceny...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

a ja polecam! wątek zamknięty Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego warsztatu. Przyjechałem około...
~kierowca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Strata czasu i pieniędzy! wątek zamknięty Nie polecam tej stacji. Jest tam kompletny bałagan! Miałem problem z...
~Michaelxdd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

(...) wątek zamknięty Naprawa klaksonu-trwała 35min.Podczas tego czasu nie zostałam poinformowana o...
~m.s
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Dostales wyplate pojedz TAM na przeglad auta. wątek zamknięty Niestety nie polecam. Naciagacze, ktorzy chyba boja sie zdrowej konkurencji....
~Wojtek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Nie polecam wątek zamknięty Zupełnie nie polecam, nie dość, że na wymianę przewodu czekalem 6 godzin, to...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Bezpieczny samochód wątek zamknięty W maju 2012' ,byłem ze swoim samochodem na tej stacji po raz kolejny.Jestm na...
~Henryk
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

badanie techniczne wątek zamknięty Potwierdzam negatywną opinię. Straszni naciągacze. Jak się pojedzie na...
~M
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

(...) wątek zamknięty Witam, miałem NIE przyjemność naprawiac auto w PM Moto Centrum, kwota...
~Hubert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Szkoda prądu. wątek zamknięty Stawki jak w ASO, albo i lepiej. Wymiana łączników stabilizatora 100...
~Miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Droga diagnoza wątek zamknięty Byłem dziś swoim autem żeby sprawdzić stuki w zawieszeniu. Zanim ktos się...
~luk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2012

A ja polecam! wątek zamknięty Od 3 lat bez problemow serwisuje tam auto. Polecam znajomym i rowniez sa...
~A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

solidny warsztat wątek zamknięty w lutym 2011 zleciłem wymianę rozrządu i oleju w moim Oplu ceny...
~marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

(...) wątek zamknięty Witam serdecznie. Nie polecam nikomu tego miejsca. Pojechałem tam na...
~Damian
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

Może i dobrze ale mocno naciagaja na kasę wątek zamknięty Byłem tam dwa razy i nie jestem zadowolony. Za pierwszym razem nawet ok bo...
~pele
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

27

wątków

do góry