Centrum Medyczne

Prywatne kliniki

Gdynia, 10 Lutego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Medycyna pracy - nie polecam! wątek zamknięty Dzisiaj miałam badania okresowe w ramach medycyny pracy, w placówce Polmed w...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Polmed -nie polecam . wątek zamknięty Ostrzegam przed firmą Polmed , nie odpisują na maile i jest duży problem z...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Dobry okulista i ginekolog wątek zamknięty Od kilku lat jestem pacjentkom Centrum Medycznego Polmed w Gdyni. Korzystam z...
~Joanna Kania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Wizyta medycyna pracy wątek zamknięty Miałam "przyjemność "skorzystania z usług lekarza medycyny pracy . Od samego...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Ignorancja ? Tak to tu! wątek zamknięty Komplety brak informacji, tulanie sie od pokoju do pokoju. Błędy pani...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2016

Jedna niemiła osoba potrafi zepsuć całą reputację wątek zamknięty Wybrałem się na zwykłe pobranie krwi - prywatnie, płacąc z kieszeni 170zł....
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Kiepsko wątek zamknięty Korzystam z usług Polmedu gównie w centrum Batory. Dużo jest tutaj do...
~Niezadowolony autor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Niepoważni wątek zamknięty Witam, Nie polecam placówki ze względu na kompetencje obsługi. Ignorują...
~Vitos
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Odradzam wątek zamknięty Wizyta na pobranie krwi i okulista zajęła mi 2,5 godziny. Wyznaczone godziny...
~On
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

badania profilaktyczne wątek zamknięty jeżeli chcesz stracić pieniądze, czas i nerwy zapraszam na badania...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Stała klientka wątek zamknięty Korzystam z usług Polmedu od kilku lat, praktycznie są to moje jedyne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry