Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie na plus wątek zamknięty Porównując to miejsce sprzed prawie dekady a teraz widać różnice. Kompetentna...
~Ilona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

opinia wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich wybierających się na egzamin i życzę powodzenia....
~kat.A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

polecam wątek zamknięty chciałabym podziękować Pani Marcie Padala za opanowanie dzięki Pani...
~weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Zadowolona wątek zamknięty Egzamin zdany tydzień temu,fakt za 9 razem ale dzięki egzaminatorom nauczyłam...
~R.D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Egzamin wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem, słowa uznania dla mojego egzaminatora...
~Luiza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Świetny egzaminator wątek zamknięty Szczególnie polecam egzaminatora Pana Andrzeja Dzionk. Sympatyczny...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Egzamin (-atorzy) wątek zamknięty Ktoś dobrze skomentował : "nie taki diabeł straszny jak go malują" Pierwszy...
~Kierowca
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Prawo jazdy wątek zamknięty Ja również zdałem za 1 razem i trafiłem na genialnego człowieka p. Leszka dla...
~mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Szymon Gdaniec wątek zamknięty Jeżeli traficie na tego egzaminatora to współczucia. Strasznie gburowaty,...
~Krzysiek
32

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Udało mi się zdać za pierwszym razem wątek zamknięty Egzamin miałam o 15.00 ale było opóźnienie około 15 min. Egzaminator pan...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Egzaminator - Pan Tomasz Trzebiatowski wątek zamknięty Konkretny , rzeczowy egzaminator. Jasno formułuje polecenia. Człowiek czuje,...
~D.K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Zależy jak trafisz... wątek zamknięty Egzaminator Krzysztof Makowski jest osobą, która najpierw Cię zestresuje, da...
~E.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Sebastian garstka wątek zamknięty Sebastian garstka
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Ola - opinia wątek zamknięty Pan Leszek Jozwiak bardzo miły egzaminator i bardzo pomocny : ) Nawet nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

do 3 razy i zalliczone:) wątek zamknięty Egzamin 06:00, cudowna godzina do jazdy po miescie, spokojnie o ile dzień...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Zdane za drugim razem wątek zamknięty Egzamin w PORDzie w Gdyni, sprawnie przeprowadzony egzamin teoretyczny, od...
~Mdm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

ok wątek zamknięty okropnie długi czas oczekiwania na termin egzaminu oraz sam egzamin (duże...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

egzaminator Lech Sakowicz Burkiewicz wątek zamknięty na moje wyraźne polecenie nie zapiął pasów bezpieczeństwa przed wjazdem na...
~Krowa dojna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Szczęśliwa !!!! Zdane za pierwszym razem !! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem ! Super atmosfera , obsługa , egzaminator nie kazał...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Cudowna Pani Egzaminatorka, dobrze zorganizowany Ośrodek. wątek zamknięty Bardzo dziękuję PORD w Gdyni za świetne podejście do osoby egzaminowanej....
~Natalia Peplińska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry