Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia nowy temat Nie taki diabeł straszny jak go malują. Dziś miałam egzamin praktyczny z...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 6 lipca 2020

Karolina Ehrlich - opinia nowy temat Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem egzaminatora do egzaminu. Pan Jan...
~Karolina Ehrlich
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 18 czerwca 2020

Hanna - opinia nowy temat Bardzo pragnę jeszcze raz podziękować Pani Magdalenie Zamorskiej za...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 17 czerwca 2020

M. - opinia Jeżeli chodzi o egzamin praktyczny to z całego serca mogę każdemu życzyc Pana...
~M.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 stycznia 2020

Kinia - opinia Egzaminatorzy milsi niż niektórzy instruktorzy..pozytywne zaskoczenie...
~Kinia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 grudnia 2019

Dużo zależy od egzaminatora Nie spodziewałam się, że wynik egzaminu aż tak bardzo zależy od osoby...
~Hala
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 września 2019

PORD Dzień dobry, same miejsce jest przyjazne. Panie z biura są zawsze miłe i...
~Mała
1

dodano: 12 marca 2019

Zadowolona Dzisiaj zdałam prawo jazdy-wczesne godziny poranne,Pan Jan był moim...
~Kobieta
-

dodano: 2 września 2019

Nie taki diabeł straszny.... Nasłuchałam się historyjek jak to egzaminatorzy robią wszystko aby oblać...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2019

Pozytywnie Wszystko co osiągnąłem zawdzięczam sam sobie, nic nie jest winą egzaminatora....
~A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Porazka. Jednym słowem porazka zatrzymałem sie na stop a oblał mnie w Gdyni mowiac ze...
~Damiano
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Odnośnie Pań i Panów Egzaminatorów oraz Pań z Biura Obsługi Klientów Bardzo polecam Pord Gdynia. Zdałam w grudniu 2018r. Panie w biurze bardzo...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2019

Pan Tomasz Trzebiatowski wątek zamknięty Wszyscy egzaminatorzy powinni brać z niego przykład. Wspaniały ludzki...
~Madzia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2018

Polecam Przemiłe Panie w biurze, bardzo pomocne. Przed egzaminem strasznie się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2018

Egzaminy. Moj pierwszy egzamin na Kat. B wspominam bardzo dobrze wsrod znajomych i...
~PD
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2018

Pan Andrzej Pasek Dziś miałam przyjemność z Panem Andrzejem który mnie egzaminował.(niestety...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2018

u****łem jak z Gdyni po Kraków wątek zamknięty ale mega porządni ludzie i muzyczka w kibelkach to jest luksus !
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2018

Sukces za drugim podejściem 08.05.2018 wątek zamknięty Za pierwszym razem trafiłam na Pana Dariusza. Jeszcze przed dojściem do...
~Ania S.
-

dodano: 9 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Jak wiadomo samo miejsce bardzo stresujące. Panie w sekretariacie bardzo...
~Gosia
-

dodano: 24 kwietnia 2018

Zdane za pierwszym razem! :) 30.03.2018 wątek zamknięty Polecam Pana Egzaminatora Andrzeja G. :) Bardzo profesjonalny, rzeczowy,...
~Natalia
-

dodano: 2 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry