Widok

PRCiP

witam
pracował ktoś? cieżko sie dostać? Jak zarobki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolego czy uzyskales jakies odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co to wgl ?
Przedsiebiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych.Mój Tato pracował tam do emerytury.System 2 tyg.pracy,2 tyg.wolnego.Delegacje.Byly plusy i minusy -jak w kazdej pracy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam kogos kto mi powie jakie zarobki bo jak narazie to wyliczylem ze firma miga sie od placenia nadgodzin dlatego ma corka firma w ktorej zatrudnia w nastapne 2 tygodnie ktore jest wolne i placi srednai z godzin wypracowanych wczesniej czyli normalne bez zadnych 50 czy 100
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam co tak cisza na temat PRCiP w gdansku nikogo nie ma kto podzieliłby sie swoim słowem
W PRCiP marynarzy zatrudnia na 2 sposoby, część jest zatrudniona na stałe w PRCiP a drugą częśc zatrudnia spółka córka ze Szczecina na umowę i wcale to nie PRCiP. I jest to po to robione aby uniknąć płacenia ludziom nadgodzin.Czasem niektóre szalandy pracują u naszych wschodnich sąsiadów wtedy tylko wybrańcy jadą za tzw dewizy. Socjal zerowy tzn brak kuchni, mesy, lodówek, zamrażarek,pralek, szuszarek, toaleta i łazienka 1 na wszystkich. Jadą 2 zmiany w czasie gdy jedna pracuje przez 12 godzin, druga śpi na tej jednostce, czyli dobowo jedną koję zajmuje dwóch marynarzy. Zarobki dla marynarzy od 2000 brutto.Szyprowie i kpt ż.w. od 3500-5000 brutto. Te 5000 to dostaje ok 8 osób na całą flotę. Opłaca się tam pracować tylko na pogłębiarce st.Łegocki ponieważ tam sam stałe rotacje, lecz cięzko się dostać ponieważ 2 zmiany są stałe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
pogłębiarka st.łęgowski.
A chcesz więcej wiedzieć o tej firmie to wrzuć hasło ROZGWIAZDA opinie, forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak zarabiaja operatorzy koparek powie mi ktos jak tomsie ksztyaltuje
może nikt ich nie lubi i dlatego o nich nie piszą :(
albo kawa niesmaczna na budowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
cierzko co9s sie dowiedziec o tej firmie a biuro to juz całkowicie milczy konspiracja jakby to byłwywiad polski pani w placach bardzo nie miła wrecz arogancka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
operator koparki musi mieć papiery marynarza, i na jednostce pracuje jako operator i marynarz bez dodatku za papiery na koparkę 2000-3000 brutto w zależności ile uda Ci się wytargować przy podpisywaniu umowy. A targować trzeba się choćby Ci mówili, że etaty mają stałą określoną pensję z góry, to w to nie wierz. Papiery złóż w załogowym i aby mieć pewność,że ich nie wyrzucili to prześlij na email miroslaw.gora@prcip.pl bo to on sprawuje nad nimi władzę i podpisuje wszystkie zatrudnienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a kawę to wypijesz jak sobie ją z domu przyniesz
wiedza na poziomie "jajaca"
nie pisz bredni jeżeli nie znasz dobrze firmy
Kolego nie Łęgocki,tylko-Łęgowski
nie Łęgowski tylko" Inż. Stanisław Łęgowski "
Zerowa rotacja kadr-to wiele mówi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak ktos jest dobry na swoim stanowisku to po h j go wyganiac
Ja myślę ,że dobrze jest ,że mogę dorobić a ni e żyć za 1800-2000 zł robię to co lubię w swojej firmie i nie martwię się czy mi starczy do następnego miesiąca a składki mam odprowadzane od każdej przepracowanej godziny,ja sie cieszę ,że w ten sposób mogę sobie dorobić jak chcę bo nikt mnie do tego nie zmusza

ma racje jak chcesz dorobic to z tego jest konkretna kasa i nie słuchaj co mowia nieroby co im ciagle mało
Wcale tak nie jest.Za m-c marzec wypłacili za wszystkie nadgodzsiny, z 50 i 100
Chyba w biurze wypłacili
jakie pensje daja na ladzie?
interesuje mnie wynagrodzenie montera na lądzie - wie ktoś
na warsztatach masz od 15-do 23 zł najmniej mają młodzi po szkole a najwiecej starzy....
a czy jest ktos na tyle smiały i napisze ile zarabiaja operatorzy koparek np ci co poglabiaja na pontonach ile razem mozna zarobic miesiacznie
witam ponownie widze cisza zadnych wpisow zadnych wiadomosci nadal chciałbym usluszec ile moge zarobic jako operator koparki pracujec w prcip i w społce siostrze ze szczecina konkretnie ile raxzem wyciagne na dłon
Nie polecam. Socjal na wielu jednostkach poniżej godności człowieka. Zarobki porównywalne jak na lądzie.

Na prawdę nic się nie zmieniło? Nawet po 7 latach rozpoczęcia tej dyskusji?

Inne tematy z forum Praca

Praca w Policji (13 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pracą w Policji, zawsze interesowały mnie sprawy kryminalne...

wypowiedzenie a niewykorzystany urlop (3 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do znajacych sie na temacie. Co dzieje sie z niewykorzystanym urlopem (okolo...

Praca w City-Drivers (217 odpowiedzi)

Witam. Jest może tutaj ktoś kto dla nich jeździ? Co możecie powiedzieć o pracy? Słyszałem dużo...

do góry