Widok

PROGRES - Szkoły Policealne

Jesli ktos z Was chodzil lub chodzi, prosze o wypowiedzi czy warto:) ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Niestety nie zdałem matury z matmy i zastanawiam się nad pójściem do jakieś szkoły policealnej. Po przejrzeniu for znalazłem sporo pozytywnych opinii o szkole: szkoły policealne
Jaka jest wasza opinia na temat tej szkoły. Może ktoś chodził tam lub zna kogoś i wie czy warto zawracać sobie głowę z tą uczelnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisałam się do progresu, a maturę zdałam. Po prostu wolę te 2 lata przeczekać, nie dostałam się na dzienne studia, a za zaoczne nie mam zamiaru płacić 2 czy 3 tys zł. Dlatego poszłam do Progresu na BHP. Ciekawy kierunek, ponoć bardzo przyszłościowy. Dyplom na pewno się kiedyś przyda, a ja będę miała czas żeby sobie przemyśleć pewne sprawy. No i nie jest drogo, a to jest naprawdę ogromny plus.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Zapisałam się w tym roku do Progresu na wizaż i stylizację. Kurs zapowiada się naprawdę super, nauczycieli mam wyjątkowo miłych a i klimat panuje bardzo przyjazny. Chodzić trzeba, nie ma tak, że za darmo dostaje się papier, zresztą to byłoby całkowicie bez sensu! Ja chodzę po to żeby się czegoś nauczyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chodziłem do Progresu do Liceum dla Dorosłych. Maturę zdałem bez problemu, później poszedłem na studia trzyletnie, które właśnie kończę. Na naukę nigdy nie jest za późno, nie żałuję, że zacząłem znowu się uczyć. Pracę znalazłem sobie całkiem niezłą. Co do samej szkoły to miałem świetną kadrę, uczyć się trzeba było, ale ja sam uczyć się chciałem. Nauczyciele sprawdzali wszystkie prace, poprawiali błędy, mieli dobre podejście do "uczniów".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda np na kursie masażu? Bardzo chciałam na taki się zapisać, szukałam szkoły, która byłaby idealna. Trafiłam na informację o progresie, czytałam dobre opinie. No i mają bardzo atrakcyjne ceny. Może ktoś uczył się na tym konkretnym kierunku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie. Na masażu są np zajęcia z pierwszej pomocy, technik masażu klasycznego, relaksacyjnego, z etyki zawodu czy nawet z psychologii. Zajęcia trwają 2 semestry w systemie zaocznym. Jeżeli chcesz to tam jest taka opcja żeby zgłosić się przez internet. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie a od ktorej godz rozpoczynaja sie zajecia na tym kierunku i do ktorej zazwyczaj trwaja i czy jest jeszcze miejsce by moc sie zapisac....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, planuję się zapisać do policealnej szkoły, myślałam też o Progresie, wielu znajomych mi ją polecało ze względu na to, że faktycznie można czegoś się w tej szkole nauczyć. Nie wiem tylko czy można chodzić w weekendy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do progresu na Logistykę i zajęcia mam w trybie zaocznym. Także jak najbardziej, uczysz się w weekendy. Dla mnie to lepiej, bo przynajmniej bez przeszkód mogę i pracować i się uczyć. Na wszystko starcza mi czasu. A po skończeniu zajęć dostaje się oczywiście dyplom, mam nadzieję, że się przyda przy poszukiwaniu lepszej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, ja jestem na informatyce. Jestem po studiach, ale chcę dalej się doszkalać i podnosić swoje kwalifikacje. Poszedłem do Progresu z tego względu, że mam wielu znajomych, którzy pokończyli tam najróżniejsze kursy i jeszcze nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią. Ja póki co jestem bardzo zadowolony, pierwszy semestr w promocji mam za darmo także w ogóle super. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skończyłam Progres 2 lata temu, chodziłam na kurs masażu. Był to świetny czas i w ogóle świetny wybór ponieważ wcześniej studiowałam fizjoterapię i taki dodatkowy dyplom w znacznym stopniu przyczynił się do tego, że znalazłam super pracę, która dzisiaj daje mi dużo satysfakcji. Polecam wszystkim, bardzo miła kadra, świetne warunki, wszystko na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety zaspałam, wyjechałam za granicę do pracy, a jak wróciłam to się okazało, że już jest za późno. A bardzo chciałabym iść na aranżację i dekorację wnętrz do Progresu. Czy ktoś się orientuje czy nowy nabór będzie dopiero we wrześniu/październiku 2012 czy będzie jeszcze np w lutym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Progresie na pewno są kursy, które trwają jeden semestr. Najlepiej będzie jeżeli pójdziesz albo zadzwonisz i po prostu zapytasz. Ja się zapisywałam 2 lata temu na fryzjerstwo, a w tym roku na wizaż i stylizację, ale wszystko zaczynałam we wrześniu i nie wiem jak jest z innymi kursami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zależy mi na tym żeby kurs ukończyć, nauczyć się czegoś nowego i zdobyć dyplom. Nie można bez przerwy siedzieć w miejscu i nic nie robić, trzeba się rozwijać. A o Progresie akurat czytałam mnóstwo bardzo dobrych opinii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, w domu nie ma co siedzieć. A kursy albo darmowe albo bardzo tanie. Warto rozwijać swoje zainteresowania, tym bardziej, że kierunków mają tam naprawdę dużo. Fotografia, aranżacja wnętrz, finanse, dziennikarstwo. Dla każdego by się coś znalazło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niebawem będę kończyć w Progresie kurs na instruktora fitness. Bardzo fajna sprawa, jestem po AWF-ie i nie powiem, ze stałą pracą nie jest łatwo, a tak przynajmniej mając w kieszeni taki kurs będę mógł sobie dorobić w jakimś fitness clubie. Bardzo pożyteczne zajęcia, ciekawie prowadzone przez miłych wykładowców. Pozdrawiam i polecam, Mirek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam pytanie odnośnie Progresu. Czy orientujecie się czy w oddziale w Gdańcu robią kurs masażu klasycznego? Planuję się zapisać do jakiejś szkoły właśnie na taki kurs, a wiem, że nie we wszystkich szkołach on jest. A chciałbym iść właśnie do Progresu bo mam sporo znajomych, którzy pokończyli tam różne kursy i są bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego możesz dowiedzieć się albo ze strony albo po prostu możesz do szkoły zadzwonić. Panie w sekretariacie są wyjątkowo miłe i sympatyczne, wszystko Ci dokładnie wytłumaczą. Pamiętam jak ja dzwoniłem kiedyś to wykazały się wyjątkową cierpliwością!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jutro mam zamiar się przejść do Progresu, bo mam całkiem niedaleko, okazało się, że piechotą zaledwie 15 minut więc to kolejny plus jaki by był gdybym się tam zapisał. Mam nadzieję, że będą mieli to czego szukam, bo na stronie widziałem, że taki kierunek u nich faktycznie istnieje.
Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich! Chciałabym zapytać o kurs dziennikarstwa w Progresie. Skończyłam studia właśnie o tym kierunku i chciałabym kontynuować jeszcze naukę. Czytałam dobre opinie o tej szkole i wiem, że ten kierunek akurat u nich jest. Może ktoś z tego forum chodził i może mi coś na ten temat powiedzieć? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znalazłem już to czego szukałem. Będę się do Progresu zapisywał, mają dokładnie to co mnie interesuje. Kurs dziennikarstwa mają na 100%, widziałem w ulotce. Musisz tylko podejść albo zadzwonić i zapytać czy będą otwierać grupę bo to wszystko chyba zależy od tego ile osób się zapisuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do Progresu tyle że do liceum dla dorosłych. Mam prawie 50 lat i nic ale to nic wiek mi nie przeszkadza. Są ludzie w różnym wieku, ja się ze wszystkimi świetnie dogaduję. Panuje sympatyczna atmosfera, ale uczyć się trzeba, tak jak normalnie w liceum. Ale to dobrze, wreszcie ktoś mnie porządnie do matury przygotuje. Nie wiem czy pójdę na studia. Bardzo bym chciał, ale to się okaże. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo jest to pozytywne, że ludzie w najróżniejszym wieku wracają do szkoły, robią maturę i do tego jeszcze idą na studia. Ja chodziłam do Progresu już jakiś czas temu, ale na taki roczny kurs. Miło wspominam i pamiętam ludzi, którzy uczyli się tam w liceum dla dorosłych. Absolutnie ich podziwiałam, nie każdemu się chce wracać do nauki po wielu latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, szukam dobrej szkoły policealnej. Myślałem o żaku cosinusie i właśnie o progresie. czy może mi ktoś powiedzieć która z tych szkół jest najlepsza? i dlaczego? a jeśli chodzi o progres to jak oceniacie naukę? i czy jest sporo chętnych? z góry dziękuję za odpowiedź ; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Progres jest moim zdaniem bardzo dobrą szkołą policealną. Co prawda ja byłam na półrocznym kursie więc nie jakimś specjalnie długim, ale za to bardzo przydatnym i pomocnym. Przydał mi się. Mam zamiar od września iść na jeszcze jeden, bo mają bardzo duży wybór. Cenowo bardzo atrakcyjni i konkurencyjni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam szkoły policealnej do której od września mogłabym chodzić na kurs fryzjerstwa. Czas leci, a moje marzenia odchodzą coraz dalej, muszę coś z tym zrobić! Czy w progresie jest tego typu kurs i nie kosztuje on jakoś strasznie drogo? Jestem z trójmiasta i chciałabym znaleźć coś niedaleko, najlepiej w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem świeżo po maturze. Przydałaby się jakaś fajna, nie droga szkoła. Przyznam szczerze, że póki co na studia się nie wybieram. Na dzienne się raczej nie dostanę, a nie chcę płacić kasy po to żeby później się okazało, że studiuję coś co mnie kompletnie nie interesuje. Także wolę poczekać i się zastanowić. Na jakiś roczny kurs bym poszła. Od kiedy do progresu można się zapisywać? Macie jakiś adres ich strony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety często tak jest, że człowiek idzie na studia, a później się okazuje, że to "kompletnie nie to co go interesuje". Dlatego moim zdaniem trzeba wszystko dokładnie przemyśleć. Jeżeli nie jesteś pewna to Progres to chyba dobra decyzja, atmosfera jest tam bardzo sympatyczna, sprzyja nauce i rozwojowi. Ja od września też idę jeszcze na kurs. Bo dodatkowe dyplomy naprawdę bardzo się przydają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem absolwentką Progresu i teraz wybieram się na jeszcze jeden kurs. Najprawdopodobniej pójdę na architekturę wnętrz, ale jeszcze nie postanowiłam. Ale pójść pójdę na pewno - znalazłam tam fajną promocję - dla wszystkich absolwentów nauka za darmo lub 50% taniej. Bardzo się opłaca, a ja i tak myślałam o tym żeby dalej się jeszcze uczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okazało się, że ja jako absolwentka mam teraz naukę w dwuletniej szkole za darmo. Tak mnie właśnie progres teraz skusił ;) No ale to dobrze, dla mnie w ogóle super bo troszkę grosza w kieszeni zostanie, a uczyć się dalej będę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja się właśnie zapisałam do Progresu, ale do liceum dla dorosłych. Póki co jeszcze zbyt dużo nie mogę o tym powiedzieć bo jeszcze nie poznałem wszystkich, ale mogę powiedzieć, że atmosfera tam panująca jest naprawdę przyjemna i jak najbardziej polecam. Już nie mogę się doczekać zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda informatyka w Progresie? Jest na jakimś dobrym, wysokim poziomie? Materiały do nauki są? Jakieś dobre komputery na wyposażeniu szkoły są? Ile kosztuje wpisowe i jaki jest koszt za półrocze? Z góry dzięki za informacje, planuję się zapisać jeżeli oczywiście jeszcze będą miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam znajomego, który kończył co prawda nie informatykę, ale administrację. Mówi, że w progresie się więcej nauczył niż na studiach. Nie wiem od czego to zależy, czy od chęci czy od podejścia czy od nauczycieli. Ale to nie jedyna osoba z której ust słyszałem takie opinie więc chyba coś w tym jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam swego czasu do Progresu na rachunkowość. Nie wiedziałam co mam w życiu robić, skończyłam studia na kierunku matematyka i brakowało mi po tym perspektyw. Dlatego zdecydowałam się na Progres. Dzisiaj pracuję jako księgowa, pokończyłam jeszcze różne kursy, cieszę się, że to wszystko właśnie w ten sposób się potoczyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Progres polecam, po raz kolejny jestem zadowolona i po raz kolejny wiem, że dokonałam bardzo dobrego wyboru. W przyszłości być może jeszcze skończę u nich angielski tylko muszę popytać znajomych jaki jest poziom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam niegdyś do Progresu na administrację. Nie powiem, bardzo mi się podobało i mam stamtąd miłe wspomnienia. Nauczyciele super, bardzo się przykładali do tego żeby przekazać nam jak najwięcej wiedzy, a ja ucząc się systematycznie skończyłam szkołę z super wynikami. Planuję wybrać się od nowego roku szkolnego jeszcze na rachunkowość. Orientujecie się czy kierunek powstanie? I czy w ogóle warto? Czy ten kierunek jest godny polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, trafiłam na ten temat z wyszukiwarki. Powiedzcie mi czy w Progresie w tym roku również będzie promocja dla absolwentów? Było wcześniej coś takiego, że do dwuletniej szkoły można było chodzić za darmo a do rocznej za połowę ceny. Jestem absolwentką, jakiś czas temu kończyłam tam dietetykę, a teraz chciałabym iść na coś związanego z fitnesem, chyba na "instruktora fitness". Z góry dzięki za pomoc i za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie byłam przekonana do szkoły policealnej, ale idę od września. Tzn planuję iść bo wiadomo, wszystko zależy od tego czy utworzy się kierunek. Chciałabym iść na masaż lub coś związanego z kosmetyką. Myślicie, że jest szansa, że kierunek będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedną z ważniejszych kwestii, którą moim zdaniem trzeba poruszyć jest to, że w Progresie nie trzeba płacić za egzaminy. Już nie raz słyszałam od kilku osób, że w różnych szkołach jest tak, że trzeba wnosić dodatkowe opłaty właśnie za "sesję". Na szczęście w Progresie tego typu opłaty mnie ominęły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w Gdańsku w Progresie kierunek "Dietetyka". Kończę go w tym roku. Szkoła jest jednoroczna, atrakcyjna pod względem ceny. Jestem po studiach, ale chciałam swoją wiedzę jeszcze w taki sposób uzupełnić. Atmosfera pozytywna, ludzie byli w naprawdę różnym wieku, ale ze wszystkimi można było się dogadać. Dobre podejście nauczycieli, bardzo pozytywny rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orientujecie się może czy w tym roku da radę zapisać się do Progresu na architekturę wnętrz? W zeszłym roku wiem, że kierunek się utworzył, poszła na niego moja znajoma i jest super zadowolona, ale nie wie czy i w tym roku też będzie taka możliwość...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłam do Progresu na masaż, teraz chcę się zapisać na wizaż i stylizację jeżeli taki kierunek się utworzy, a mam nadzieję, że oczywiście się uda. Szkoła ma przede wszystkim dobre podejście. Nie ma tak, że płacisz i nie chodzisz. Lista jest sprawdzana, obecność obowiązkowa, jak najbardziej na plus moim zdaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orientowałam się i zapisywać się oczywiście można, ale czy utworzy się grupa to wiadomo dopiero później jak już kończy się nabór. W sumie wcale się nie dziwię, lepiej jednak prowadzić zajęcia dla 15 osób niż dla powiedzmy dwóch. Ale mam nadzieję, że ten, który mnie interesuje się utworzy i nie będzie problemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co, właśnie w takich sytuacjach o jakich piszecie, w momencie nie zdania czegoś tam na maturze, najlepiej skorzystać ze szkoły policealnej a nie siedzieć w domu i czekać rok na poprawkę. Ja byłam w podobnej sytuacji i polecam szkołę GoWork! Mają świetne kursy i cała szkoła mega! Do tego jeszcze mają szkołę medyczną! Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. polecam ich stronkę http://www.szkola.gowork.pl/?gclid=CPeBq6CqibkCFUgV3godzHUAGw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś chodzi/ukończył dziennikarstwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Studiowałam dziennikarstwo, ale później w Progresie skończyłam aranżację wnętrz. Dziennikarstwo ciekawe i można robić po tych studiach sporo fajnych rzeczy, ale jednak potrzebowałam jakiegoś konkretnego kierunku. Pracuję teraz w gazecie o tematyce aranżacyjnej więc można powiedzieć, że wszystko ze sobą połączyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie, czy ktoś z tu obecnych chodził do progresu na Technika Usług Fryzjerskich? Zależy mi na opiniach ponieważ zastanawiam się nad zapisem. Kończę w przyszłym roku jeden kurs, ale nie da mi on tytułu technika, a na tym też mi zależy. Z góry dziękuję za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ciekawy wątek, znalazłam go na google i stwierdziłam, ze co szkodzi napisać. Szukam jakiejś szkoły "na dłużej", nie kursu na miesiąc czy dwa. Konkretnie chodzi o manicure / pedicure, ewentualnie manikiurzystka. Czy w progresie te kierunki są otwierane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Technik Usług kosmetycznych warto zacząć w NOVA Centrum Edukacyjne, jest to policealna szkoła zawodowa a co za tym idzie bezpłatna,niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej trwająca 2 lata. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, ale jak zadaję pytanie w temacie "szkoła progres" to chciałabym jednak coś na ten konkretny temat przeczytać... jakbym chciała info o innych szkołach to bym zapytała gdzieś indziej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na stronie ogólnej Progresu i widzę, że jest oddział w Gdańsku i teraz mam takie pytanie - czy kierunki, które są podane w spisie na stronie obejmują wszystkie szkoły w całej Polsce? Tzn czy w Gdańsku jest np i masaż i prawo i bhp? Mnie zależy akurat na kierunku masaż...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy ktoś do Progresu chodził na BHP? Czy to prawda, że kierunek ten jest darmowy? Chciałbym się zapisać od września, ale nie wiem czy oby na pewno powstanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć tak jest, że właśnie niektóre szkoły chyba dwuletnie(?) są bez opłat. Ja mam pytanie o jakiś roczny kierunek, który byście szczególnie polecili? Powiedzmy, że muszę przez ten rok coś robić, bo w miejscu nie usiedzę, chcę się nauczyć czegoś nowego, czegoś ciekawego, co przyniesie mi jakąś tam satysfakcję. W Progresie wybór jest duży, waszym zdaniem który z kierunków zasługuje na uwagę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pójdę się zapisać. Wiadomo, że to czy kierunek się utworzy zależy zawsze od tego jak dużo osób się zapisze. Także im nas więcej tym lepiej. A BHP przydatny kierunek, wydaje mi się, że nie będę żałował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest z nauką języków obcych w takiej szkole? Można sobie podszlifować angielski? Od września muszę się zapisać na dodatkowe lekcje z języka właśnie, bo nawet szef mi zwrócił niedawno uwagę, że coś słabo u mnie z tym tematem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do Progresu na angielski. Ponieważ moja przygoda z tym językiem dopiero się zaczynała, poszłam do grupy gdzie uczą wszystkiego od podstaw. Myślałam żeby po prostu chodzić na korepetycje, ale znajoma doradziła mi jednak szkołę, gdzie jest więcej ludzi i więcej możliwości. I miała rację, lepiej uczyć się w grupie. A nauka idzie płynnie, nauczyciele są wymagający, ale też mają bardzo dobre podejście do słuchaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie są opinie na temat kierunku logistyka? Żona się chciała zapisac od września, bardzo by jej się przydał dodatkowy kierunek, jest świeżo po studiach i z pracą trochę ciężko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ile kosztuje kierunek architektura wnetrz , nigdzie nie moge znalezc :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Architektura kosztuje jakoś ok 90 zł miesięcznie. Ja mam pytanie o dietetykę. Orientujecie się czy można się zapisać jeszcze? Bo już wrzesień, nie wiem czy nie jest za późno? Poza tym czy kierunek się utworzył?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do żaka na bhp, byłam zadowolona z zajęć, materiały do nauki dostawałam na maila, nauczyciele bardzo rzetelni, a na dodatek wiedza mi sie przydała bo jestem asystentka BHP-owca :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również skończyłem BHP w "Żaku" w Gdyni i jestem sekretarzem w PIP :) kokosów nie zarabiam ale zawsze 13 pensja jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W PROGRESIE sie nie uczyłam ale uczyłam się w NOVA i polecam, naprawdę super szkoła, wystarczy trochę chcieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Progres ok ale ja byłam zmuszona przepisać się do Nova i szczerze mogę Ci polecić tę szkołę ;) byłam zadowolona z ich usług :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z własnego doświadczenia polecić mogę cosinusa. Poziom ok i zero opłat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam do progresu na angielski. Super miałam grupę! Z niektórymi osobami do dzisiaj mam kontakt i od czasu do czasu się spotykamy. Co do samej nauki - jest w porządku, warto się na pewno uczyć języków obcych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również wybrałabym Cosinusa bo teraz ze szkoły jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę każdemu kto chce zdobyć średnie wykształcenie, a nie miał takiej możliwości wcześniej. Zdałam bardzo dobrze maturę, a teraz chodzę do szkoły policealnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiadomo czy w oddziale szkoły Progres w Gdańsku będzie od września kierunek stylizacja paznokci lub dietetyka?? Z góry dzięki za info!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat jeśli chodzi o szkoły Policealne to jestem na bieżąco bo skończyłam pierwszy rok :) Poszłam na rachunkowość do Cosinusa i na prawdę jestem zadowolona, nauka trwa 2 lata, zajęcia są darmowe i można sobie spokojnie w tygodniu pracować na przykład. Poza tym na prawdę grupy nie są jakieś duże, nauczyciele się angażują, da się wiele nauczyć pod warunkiem ze ktoś chce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam - ja uczyłam się w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i mogę polecić, zwłaszcza kierunek Technik usług kosmetycznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie Studium Pracowników Medycznych i Społecznych ma dużo fajniejszą ofertę i lepsze perspektywy. zostałam dzięki nim certyfikowaną opiekunką dziecięcą, miałam super praktyki i dzięki nim zaraz po egzaminach dostałam pracę. dla mnie tylko SPMiS, zresztą wystarczy porównać wyniki i zdawalność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
Z tej szkoły akurat nie korzystałam, ale ze szkoły policealnej Cosinus i tutaj mogę powiedzieć, że warto. Nauka jest całkowicie bezpłatna,
zajęcia odbywają się w systemie zaocznym lub wieczorowym, nauka na przyszłościowych kierunkach, praktyki i warsztaty podczas całego okresu nauki, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna.g_angelika, 25/02/2020r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, osobiście mogę wypowiedzieć się tylko o cosinusie, chodziłam do ich szkoły i jestem bardzo zadowolona, nauka jest za darmo i bardzo dobrze przygotowują do zawodu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, to świetna szkoła i to całkowicie darmowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecałbym cosinusa, bardzo fajna szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry