Widok

PROSTYTUCJA !!!

Na trojmiasto.pl widzę coraz więcej ogłoszeń dotyczących naboru do burdeli kandydatek na prostytutki. Czy to jest normalnie dozwolone? Czy nikt tego nie sprawdza ?!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam sie z wypowiedzia tak wyglada w tym kraju bezrobocie oraz panujacy w naszym prawie syf oraz dosc potezna dyskryminacja kobiet ,na wymioty mnie zbiera jak czytam poniektore ogloszenia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
najstarszy zawód na świecie, w pewnym sesie jest demokracja....po drugie dopuki na te usługi bedzie popyt to sie nic nie zmieni.....ale mi te dziewczyny nie przeszkadzaja...
pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pardon, to nie bajzle... to "profesjonalne studia masażu". Taki ładny eufemizm dla naiwnych panien.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
no i mamy odpowiedź dlaczego masażystki traktowane są jak dziwki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, że niby masazyski, asystentki, ostatnio nawet sekretarka gdzie w wymaganiach facet chciał zdjęcia zamiast CV.
To powinno byc karalne.

trojmiasto praca stało się bazą ogłoszeń stręczycieli i cwaniaków!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie trojmiasto.pl w zakładce opgłoszenia-praca propaguje stręczycielstwo, w końcu od czego jest moderator?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry