Widok

Paczki dla pracowników

Co dostajecie w paczkach z okazji świąt ?

Bo u nas jakieś dziadostwo.... Same makarony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja jak pracowałam to nie było paczek tylko bony (400-500 zł).
Mąż nie dostaje paczek dla pracowników, tylko zazwyczaj tzw. premię 200 zł.
Za to dla dzieci są paczki po 100 zł, same słodycze, dobre marki, nie byle co.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rok temu wino, słodycze, herbata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wynagrodzenie, premie, dodatki... i kuź*wa jeszcze paczki, bony ... czy wy myślicie, że pracodawcy śpią na pieniądzach? Pracujesz jak należy to dostajesz tyle ile się należy, a jak liczysz na Social to idź do mops po zasiłek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ty „szefowa” - każdy większy zakład posiada zakładowy fundusz socjalny, na który każdy pracownik musi płacić ze swojej pensji i łaski pracodawca nie robi, ze da paczki, bony itp.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z poprzedniczką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te szefowa jakie premie, dodatki?
Ha..najlepiej wynagrodzenia nie płacić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możecie zasugerować w firmie,ze chcecie coś innego w paczkach. My znajdujemy w paczkach
lepsze słodycze
konfitury
przyprawy
czy porządniejsze paszteety czy smakołyki, których na co dzień się nie je

Coś ala takie kosze: https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy prywatna firma zatrudniajaca ok 250 pracowników, może nie posiadać funduszu socjalnego? U nas nikt nigdy nic nie dostał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie dostaję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No różnie, z makaronami się nigdy nie spotkałam. Zależnie od miejsca pracy, czasami były słodycze, kawa, czasami jakieś kosmetyki albo bony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas są zwykle jakieś bony i to jest najlepsze rozwiązanie. Każdy kupi sobie co chce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też są bony i w większości zgadzam się, że jest to najlepsze rozwiązanie. O ile nie są to bony dedykowane do jakichś dziwnych sklepów, nie ma problemu z ich realizacją.
______________________________________________________
https://www.pakowski.pl - kontrola z PIP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma posiadająca powyzej 50 pelnoetatowych pracowników musi posiadać fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych
wtedy z pensji pobierania jest jakaś drobna kwota na FGŚP, informację znajdziesz na pasku wypłaty z wyszczegolnionymi składkami co ile na co idzie, ile na ZUS, ile na podatek itp. można zapytać w kadrach
O tym jak dysponuje się pieniędzmi z FGŚP informuje regulamin firmy
Często firmy starają się zataić informacje o istnieniu tego wymaganego prawem funduszu lub ograniczyć do niego dostęp
Zwłaszcza że wypłaty odbywają się uznaniowo i na wniosek
ale jeśli pracodawca jednemu wypłaci, a drugiemu odmówi to może to stanowić dowód dyskryminacji tego pracownika
wszystko trzeba składać w kadrach, na piśmie, nawet zapytanie i domagać się pisemnej odpowiedzi lub nagrywać rozmowy z kadrami lub przełożonymi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Makarony? Bardzo dziwny prezent. Ja dostaje paczkę z alkoholami i słodyczami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie są premie świąteczne od 100 do chyba 500 zł (w zależności od dochodów) +paczki ze słodyczami dla dzieci +imprezy albo kino za darmo dla dzieci (zależy od wieku).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

problem z dzieckiem sąsiadów (455 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry