Widok

Paczkomat na Pszennej

Cześć, dzisiaj jadąc do domu od Lipowej widzę po prawej paczkomat. Chyba cywilizacja do nas przychodzi - jeszcze latarnie i będzie lux
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dziwne miejsce na paczkomat. Prawie w szczerym polu. Nawet parkingu nie ma. Chyba tylko cena miesięcznego utrzymania przemawia za tym miejscem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A na co Ci parking. Zatrzymac się możesz. Bierzesz paczkę i dalej do domu. Są gorzej skomunikowane paczkomaty. Ale niektórzy nawet jak im się trafi księżniczka, to będą narzekać że nie taka, bo woleliby nie taką...
Lepiej zapychac po pracy światła przy biedrze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na co mi parking? Typowe... Najlepiej zatrzymywać się na środku drogi albo ludziom na podjeździe. Ja tylko na chwilę. Standardowy obraz Banina - bylejakość. Proponuję chwilę poobserwować parking koło Żabki i ilość samochodów podjeżdżających pod paczkomat. Do tego 2-3 dzienni samochód zabierający i przywożący paczki. No ale na co mi parking....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

trochę sportu Wojtku - nie wszędzie samochodem bo bebzon rośnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

podpowiem, ze to ulica Sienna - znak z nazwą stoi przy paczkomacie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie ma go na mapie ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I już jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewna znana platforma zakupowa z automatu podpowiedziała mi ten paczkomat, pewnie na podstawie oceny odległości od miejsca zamieszkania. Dla mnie bomba, odbiorę paczkę w ramach spaceru z psem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no moje gratulacje spryciulo ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie już nie możesz się doczekać kiedy ktoś cos ci wyśle do tego paczkomatu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lux będzie jak zrobią ulicę i chodnik na pszennej a to szybko się nie zapowiada..Ta ulica to koszmar auto można rozwalić :-(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry