Pan Flower

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tej kwiaciarni. Piękny, niebanalny bukiet...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Mała - opinia wątek zamknięty Cieszę się, że po tej długiej przerwie spowodowanej lockdownem wreszcie...
~Mała
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Zdarzyło mi się kilka razy korzystać z usług kwiaciarni Pan Flower i za...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Kwiaciarnia PATRYCJA Poznań wątek zamknięty Nie polecam kwiaciarni sprzedają nie świeże kwiaty głównie róże kwiaty...
~Roman bryła
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Robimy zakupy w tej kwiaciarni od kilku lat i nigdy się nie zawiedliśmy....
~B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Bardzo ładny bukiet wątek zamknięty Zamówiłem bukiet dla koleżanki z pracy. Bukiet był bardzo ładnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Bukiet ślubny wątek zamknięty Zamawiałam bukiet ślubny, miał być wykonany identycznie jak nq zdjęciu, które...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Nie polecam kwiaciarnii wątek zamknięty W kwiaciarni kwiaty cięte wydać że nie są pierwszej świeżości.Bardzo szybko...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

odradzam- sprzedano nieświeże kwiaty wątek zamknięty W kwiaciarni sprzedano mojemu chłopakowi bukiet, który nie nadawał się do...
~Zawiedzona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Czuć pasję, która przekłada się na piękne kompozycje i miłą atmosferę....
~kuma
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry