Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michalina - ocena Bardzo dobre jedzonko, przemiła obsługa
~Michalina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Emi - ocena Pierwszy raz i ostatni;(Wyczekane w kolejce,ok..wyczekane po zamowieniu,...
~Emi
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Monika - opinia Porcje ogromne.. dla mnie przytłaczające 4 GIGA pancake, a ilość dodatków...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i dobra obsługa. Jedzenie rewelacyjne. Polecam.
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Emilio - opinia wątek zamknięty Jedzenie ok. Ceny przystępne ale obsługa i czas czekania psuje wszystko....
~Emilio
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Turysta - opinia wątek zamknięty Pan Kejki super. Porcja bardzo duża. Bardzo smaczne.
~Turysta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Byłam z córka po raz pierwszy i ostatni. Obsługa straszna jedzenie jeszcze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

dosia - opinia wątek zamknięty Nikomu nie polecam. Omijać wielkim łukiem... Obsługa fatalna, czekaliśmy...
~dosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Nie wiem skąd złe opinie wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce świetnie położone duży wybór miła obsługa. Do tego...
~Nina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Obrażona kelnerka wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy i ostatni. Obsluga to jakaś masakra, kelnerzy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Okropnie wątek zamknięty Pankejki suche a wytrawny naleśnik gumowy. Krem z selera mdły. Produkty,...
~W95
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

średnio wątek zamknięty obsługa sama nie wie co jest w menu i na proste pytania zasłania sie menu....
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Nie polecam ! wątek zamknięty Zgadzam się, że kelnerka w dredach bardzo zniechęca do składania tam...
~ANIA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Plebiscyt na najgorsza obsługę wygrywa Pan Kejk ! wątek zamknięty Odradzam to miejsce jeśli ktoś ma ochotę miło spędzić czas to Pani w dredach...
~Kamila L
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Kicha wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu widziałem naleśnik grubości ponad pół centymetra. Takimi...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Dramat wątek zamknięty Obsługa totalnie nie była zainteresowana. Nie poinformali nas, że na...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Tragedia! wątek zamknięty Obrzydliwe jedZenie a do tego cała otoczka typu obsługa.
~Xxx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Nie polecam. wątek zamknięty Zero zainteresowania obsługi klientem.Po 15 min.po przywołaniu kelnerka...
~Jusmar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Tragedia wątek zamknięty Słabo.... Przy wejściu do restauracji widnieje napis „ poczekaj na obsługę...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Porażka wątek zamknięty Herbata bez herbaty, barszcz z dużą ilością octu, zimny. Na zamówienia trzeba...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry