Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - ocena nowy temat Zrozpaczona brakiem pomocy ze strony służby zdrowia na NFZ dla mojego Taty w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Monika - ocena Byłam w poniedziałek na kroplówce. Pan Łukasz profesjonalny. W miłej...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

Grzegorz - opinia Mialem przyjemnosc poznac Lukasza i Rafala. Obaj przyjaznie nastawieni z duza...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Tereska - opinia Wszystko cacy! Pan Łukasz ogarnia wlew pierwsza klasa.
~Tereska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 sierpnia 2023

Mario - opinia Full profeska, chłopaki dają radę wzmocnić człowieka i postawić na nogi. Dwa...
~Mario
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Marcin - opinia Detoks alkoholowy na 6 choć dałbym 10 jakby była taka ocena. Pełen...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Aleksandra - opinia Wizyta domowa po kilku godzinach od kontaktu, Pan szczegółowo odpowiadał na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Michał z Tczewa - opinia Hej kilka razy skorzystałem profesjonalne podejście przeprowadzony wywiad...
~Michał z Tczewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

maria - opinia wątek zamknięty wizyta profesjonalna szybko sprawnie z dodatkowymi poradami. korzystałam juz...
~maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Pan przyjechał najszybciej jak się dało był bardzo miły i uprzejmy, pracował...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Alice - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie, sympatycznie. Po jelitówce praktycznie od razu stanęłam na...
~Alice
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

M - opinia wątek zamknięty Profesjonalista w każdym CALU !!!!! polecam !!!!!!!!
~M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2020

Rafał Sielicki - opinia wątek zamknięty Polecam! Duża wiedzą i doskonale podejscie do pacjenta!
~Rafał Sielicki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

piotrek - opinia wątek zamknięty punktualnosc,wiedza i szybki efekt .serdecznie dziekuje Panie Rafale
~piotrek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Byłem kilka razy i za każdym razem super. Po zakrapianej imprezie dużo...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry