Widok

Pana na Parking emeryt lub rencista

Gola stawka i toitoi na dworze.
skarbowka nic
zus nic
i jeszcze jakies wymagania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matarnia. Parking gdzie sie zostawia samochody przed wylotem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie mają wielu chętnych na to miejsce skoro pozwalają sobie na takie wybrzydzanie.
Jest jeszcze inny trik. Złodzieje aut często sami wstawiają na stróżówkę swojego człowieka który informuje ich o zabezpieczeniach i kiedy interesująca furka na parking się podstawia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie. Ja napisałem @ i nic. Casting sobie robią. Napisałem ile daja na godzine i cisza. Jacyś dziwni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez pisałem i nic.
Co się dzieje w tym kraju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłem, nie widziałem ale dziękuję. Pani jest niemiła przez telefon to można sobie wyobrazić prace u niej. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 2dni szukają znowu jelenia co bedzie robił wszystko dookoła na parkingu za marne grosze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy są w takiej sytuacji, że się zgodzą. Jeśli ktoś szuka zatrudnienia na emeryturze, to polecam artykuł z różnymi pomysłami http://rta.com.pl/jak-dorobic-na-emeryturze-jaka-praca-dla-emeryta/ . Wiele osób na emeryturze się po prostu nudzi i szuka zajęcia nie tylko dla pieniędzy, ale też dla zabicia czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry