Widok

Panny młode z Tczewa

Kobietki moje kochane-Panny młode ze Starogardu mają swój wątek więc my też załóżmy swój. Pochwalcie się jaki macie termin, salę, zespół itd. a potem rozmowa powinna się jakoś rozkręcić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natala32 trudno jest doradzić jaki wybrać bukiet,jak widzimy tylko sukienkę, ponieważ też musisz dobrać sobie bukiet do swojej figury, ja jestem niska i drobnej budowy,a sukienkę mam princessę, więc zdecydowałam się na bukiet "berło" teraz waham się między 3, które znalazłam

1. image

2. image


3. image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten drugi jest bardzo ładny.Ja chciałabym też coś w tym stylu, no ale zobaczymy co mi kwiaciarka doradzi. Jakoś nie mam czasu żeby się do niej wybrać.
Agala- widzę że mamy ślub w tym samym dniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natala32 dziś można wiekszość załatwic emailem i nie trzeba biegać, nawet dobór bukietu- tak wstępnie:) a reszte spraw załatwia się na miejscu:)są formularze ślubne które się wypełnia co zaoszczędza sporo czasu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do sukienki princessy wybrałabym drugi, albo trzeci bukiet. Pierwszy nie wiem czemu kojarzy mi sie z prostymi, skromnymi sukienkami. Ale wszystkie 3 sa piekne. Kurcze dziewczyny, nie mogę sie doczekac zdjec i relacji z Waszych slubow- moj jest dopiero w przyszlym roku dlatego chetnie wyciagne wnioski z Waszych doswiadczen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jaka kwiaciarnie byscie polecaly?pomozcie musze na dniach zamowic wiazanke a nie mam pojecia z ktorej:(podobno Panie z tej na Kubusia Puchatka robia piekne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi polecono kwiaciarnie na ul.Hallera tam w tym pasażu co jest sowa, nie wiem jak ta kwiaciarnia się nazywa"ada", "ida" coś takiego krótkiego :)i jak byłam tam porozmawiać z Panią o bukietach to fajnie doradzała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tez pracownia ślubna na ul.Bema i jest tez strona www
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny w zajeździe słonecznym 145-160zł maxymalnie +10%
narazie naliczylismy ok 100 gosci ale mam nadzieje ze zmiescimy sie w 80 :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też słyszałam o tej kwiaciarni na Bema, czy ktoś korzystał z jej usług??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanko, gdzie szukacie tej wymarzonej, jedynej sukienki?w tczewie, trojmiescie, czy raczej starogard, a moze malbork i elbląg? bo ja we wrzesniu planuje zacząc się rozglądac i nie wiem który kierunek obrac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na pewno uderzę na starogard, cenowo bedzie raczej najlepiej... poza tym plan B to wejherowo, taki salon KB, siostry tam dwie pracuja krawcowe i maja normalne ceny... poleciła koleżanka mi sprzed 2 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam salon Alicja w Tczewie... dużo pięknych sukienek i miła obsługa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nadal mam na sprzedaz sukienke Herms Kedane. bardzo tanio bo za 650zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do zaoferowania przepiękna, elegancką, zwiewną suknię
White One 424 Madonna
zdjęcia prześlę na e-maila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do odwiedzenia strony http://www.centrumslubu.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Natala a jak oceniasz zespół? Słyszałam że są równie dobrzy jak zespół braci Drossel czy to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak,tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja również z Tczewa :) ślub 1.09 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatecznie sukienkę mam z Bianki :) ładniutka za przyzwoitą cenę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś ten Tczew milczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry