Widok
Do sukienki princessy wybrałabym drugi, albo trzeci bukiet. Pierwszy nie wiem czemu kojarzy mi sie z prostymi, skromnymi sukienkami. Ale wszystkie 3 sa piekne. Kurcze dziewczyny, nie mogę sie doczekac zdjec i relacji z Waszych slubow- moj jest dopiero w przyszlym roku dlatego chetnie wyciagne wnioski z Waszych doswiadczen.
Zapraszam do odwiedzenia strony http://www.centrumslubu.com.pl


