Panteon

Fryzjerzy Przedłużanie włosów Paznokcie

Gdańsk, Świętego Ducha 7/9/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta,p.Malwina to nie tylko fryzjer ale...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Mega POLECAM !!! wątek zamknięty Byłam 1 raz z polecenia, fachowa obsługa i klimat jak w domu, usługa wykonana...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

kreatywność na pierwszym miejscu wątek zamknięty Pani Malwina to nie tylko bardzo dobry fachowiec ale przede...
~Irenka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Polecam tym co lubią ryzykować wątek zamknięty Można się bardzo nadziać na "wizję" pani fryzjerki z Panteonu. Dziś na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

nie polecam wątek zamknięty Ej opinie ok moze dla stałych pań inne warunki.Może i panna ma czy miała...
~Anka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Najlepsza Fryzjerka w Gdańsku wątek zamknięty Co najważniejsze Pani Malwina ma doświadczenie, jest kreatywna i na bieżąco z...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Ekstra obsługa klienta wątek zamknięty Jestem stałą klientką u Pani Malwiny w salonie.Robię tam paznokcie,przedłużam...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Bardzo dobry fryzjer! wątek zamknięty Nie rozumiem kompletnie poprzedniej opinii, bo ja jeżdżę do p. Malwiny z...
~Laura
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Klient - opinia wątek zamknięty Niestety nie jestem zadowolona z usług w Panteonie ponieważ farba została źle...
~Klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona , Malwina jest profesjonalista!!! Dziękuje
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten salon! Pani Malwina jest profesjonalistka!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

TOTALNA BEZNADZIEJA!!!! wątek zamknięty Niestety z przykrością muszę napisać, że usługa fryzjerska oraz umiejętności...
~NIEZADOWOLONA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

polecam! wątek zamknięty W jednym małym saloniku można załatwić wszystko - doczepianie włosów, rzęsy,...
~Kadura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

super super super wątek zamknięty Pani Malwinko dziękuję Pani za super fryzurkę i kolorek.Nie sądziłam,że...
~niki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Pani Malwina jest bardzo sympatyczną osobą i w 100% profesjonalistką. Potrafi...
~seesha
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Najlepszy salon do jakiego moglam trafic wątek zamknięty Od jakiegos czasu korzystam z uslug salonu i zawsze wychodze z niego...
~Asia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2008

POLECAM WSZYSTKIM - REWELKA! wątek zamknięty Malwinko jesteś poprostu cudowna!!! Przeszłam taką metamorfozę, że sama nie...
~Sandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 maja 2010

Dziękuję wątek zamknięty Malwinko, Mój Mistrzu Grzebienia i Nożyczek :) Dziękuję Ci za kolejną moją...
~Iv
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Polecam każdemu ten salon !!!!!!!!! wątek zamknięty Kiedyś byłam klientką "bardzo znanego salonu" w Gdyni. W pewnym momencie...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 września 2009

Fryzjerska Porażka!!! wątek zamknięty Jestem kolejną niezadowolona klientką, której Pani Malwina spaliła włosy,...
~anna30
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

33

wątków

do góry