Widok
Wiara jest łaską. Otwórz się na Boga za zrozumiesz, że zycie sakramentalne: Msza św., spowiedź sw., Komunia jest spotkaniem, które nie za stapi zadna inna forma spotkania z Bogiem. Wszystko inne jest tylko próba samousprawiedliwienia i nie nic wspólnego z Bozym objanieniem. Gdyby Bóg chciał inaczej nie założył by Koscioła, do, którego Ty przez chrzest tez należych. Pozdrawiam i zapewniam o modlitwie w Twojej intencji.