Widok

Parafia św. Krzyża

Witam,

Co sądzicie o tej parafii, panującym w niej klimacie i jej nowym proboszczu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
A może poza ciekawościa więcej zaangażowania i modlitwy! Szkoda, że w naszej parafii są osoby, które nawet kłamstwem i arogancją wstrzymują mozliwość wejscia na plac budowy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam inne zdanie. Uprzejmy i wrażliwy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polska to chyba nasza Ojczyzna. Mylą sie Ci chyba nie tylko litery ale i treść - mafiozo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej podrapać po głowie i pójść po rozum do głowy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawiedliwy, a jakie to zaniedbania?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ruiny to tez zabytek, czy nie prawda?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cođ Ci się delikatnie mówiąc poprzestawiało. Ostatnie ogłoszenia z drugiej niedzieli adwentu - 9.12.2012 r. Gratuluję bystrosci. A ogłoszeń parafialnych słucha sie w kođciele a nie szuka w internecie. Kiedy byłeś na Msyz đw. ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gratuluję krótkowzrotności! Załuż okulary!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiara jest łaską. Otwórz się na Boga za zrozumiesz, że zycie sakramentalne: Msza św., spowiedź sw., Komunia jest spotkaniem, które nie za stapi zadna inna forma spotkania z Bogiem. Wszystko inne jest tylko próba samousprawiedliwienia i nie nic wspólnego z Bozym objanieniem. Gdyby Bóg chciał inaczej nie założył by Koscioła, do, którego Ty przez chrzest tez należych. Pozdrawiam i zapewniam o modlitwie w Twojej intencji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
A może Tobie coś mocno odbiło? Doką zmierzasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może to powód do przemyślenia - CHAMY? Może to ostatnia chwila do skorzystania ze zbawienia Chamko?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ciekawe twierdzienie? A mogę sie z nim całkowiecie nie zgodzić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest bardzo rzetelny i wiarygodny. To w końcu nasz proboszcz!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jaki masz pomysł? A może zacznijmy od Ciebie? Gdzie mieszkasz? Zaczniemy kiedy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pokaż gębe a zastanowie sie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czyżby naprawdę? Może warto podejść i zwrócić uwagęm, którzy codziennie sprzataja kościół. A nie pisac nie wiedząc o czym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Puknąc dwa razy w tył głowy, trzy razy w potylicę i sprawdzić czy coś jeszcze w głowie zostało. Powodzenia !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może należy pomóc a nie silić sie na oryginalność!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może z tymi kazaniami to nie do końca tak. Jestem Ks. Proboszczowi bardzo wdzieczy za każde słowo, które do nas kieruje. Wierzę, ze przez kazdego kapłana w głoszonym kazaniu przemawia Bóg. Prośmy o łaskę otwarcia się działąnie Biga- zwłaszcza w Roku Wiary - również praktykujacy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czy należy zmienic ks. proboszcza, czy może swoje myślenie i podejście do odpowiedzialności za wspólnote parafialna? Inaczej myslacy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry