Pasja

Salony kosmetyczne Paznokcie Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zabieg złuszczający wątek zamknięty Po konsultacji pani kosmetolog doradziła mi peeling retinolowy. Po zabiegu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

paznokcie żelowe wątek zamknięty Od jakiegoś czasu robię paznokcie u Pani Natalii . Jest bardzo staranna,...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

pedicure opinia wątek zamknięty Trafiłam do salonu z problemem twardej skóry na piętach, Pani kosmetolog...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Polecam wątek zamknięty Wielokrotnie wykonywałam depilacje bikini w tym salonie. Zabieg trwa zaledwie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Iwona Szu - opinia wątek zamknięty Z usług Salonu korzystam od początku jego istnienia i zawsze wychodzę bardzo...
~Iwona Szu
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Wyjątkowy gabinet wątek zamknięty Jest to wyjątkowy gabinet, miejsce któremu jestem wierna od wielu lat
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Depilacja wątek zamknięty Depilacja wykonana bardzo dokladnie i delikatnie. Polecam
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Masaż wątek zamknięty Masaż relaksacyjny w wykonaniu Pani Moniki od lat jest moim ulubionym...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Polecam wątek zamknięty Paznokcie za każdym razem zrobione szybko i dokladnie.
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Polecam! wątek zamknięty Personel profesjolany. Jestem stałą klientką i jeszcze nigdy mnie nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Opinia Salonu wątek zamknięty Bardzo Przyjazny Salon Miła Obsługa Pan i Ceny Również Dostępne Polecam...
~Danuta Lapko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

depilacja pastą cukrową wątek zamknięty Polecam wszystkim depilacje pastą cukrową pach i bikini. Calkowita depilacja...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Lifting rzęs wątek zamknięty Wykonywałam w tym salonie zabieg liftungu rzęs z botoxem. Wciąż jestem pod...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, Pani, która wykonała depilację była przemiła :)...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Trwała (lifting) rzęs wątek zamknięty A więc.. wchodzę, Pani kieruje mnie do pokoju, kładę się i zaczynamy. Pani...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Depilacja woskiem wątek zamknięty Pani miała wykonać zabieg depilacji woskiem całych nóg. Zrobiła to bardzo...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Klientką salonu jestem od około 5 lat. Depilacja, henna, pielęgnacja twarzy i...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Salon Beauty Boutique wątek zamknięty Odwiedzam ten salon regularnie i Zawsze jestem Zachwycona ! :D Jakoś usług -...
~Klaudia L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Botox na rzęsy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu laminacji i botoksu na rzeski bardzo...
~Sabina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Zabieg na twarz wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu nawilzajacego skóra została ożywiona i rozjasniona...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry