Ostatnio odwiedziłam moya matcha w Gdańsku i wyszłam z niej zachwycona. Wnętrze tej kawiarni ma cudowny i piękny klimat, obsługa miła i pomocna, a ich matcha najlepsza w Gdańsku. Serdecznie polecam spróbować Vanilla sea salt matcha to połączenie słodkiego i odrobiny słonego coś pysznego!!!!