Widok
Paulina - opinia
Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta, a wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze. :) Z całego serca mogę polecić salon Nail Cafe! Szczególnie panią Kamilę i panią Darię - nigdy mnie nie zawiodły. :)
Moja ocena
* maksymalna ocena 6