Pensjonat Irena

Pensjonaty, wille

Sopot, Fryderyka Chopina 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
obiekt nie przystosowany do wynajęcia pokoi wątek zamknięty zimno, kaloryfery nie dają rady, okna i drzwi nieszczelne, brudno za...
~Martusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

zimno i głośno wątek zamknięty byliśmy na krótkim wypadzie w Sopocie i trafiliśmy na "Irenę", której nie...
~Grażka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Sopot tak, pensjonat nie wątek zamknięty sylwester na plaży super, pogoda zimowa i mroźna- było fantastycznie, ale po...
~Au.ba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

restauracja a hotel wątek zamknięty jakaś impreza w restauracji chyba wesele, nie dało się spać, gdybym wiedział...
~janek.m
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

średnio wątek zamknięty villa przy ruchliwej i głośnej ulicy,skrzypiące łóżka,chłodny powiew od szyb...
~bar.bur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

zimno wątek zamknięty wrześniowe wieczory i noce już chłodne i w pokoju zimno,brak ogrzewania, a w...
~anwols
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

obco wątek zamknięty mały hotelik, a nie ma!!! takiej rodzinnej, domowej atmosfery,a znajomi co...
~puzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

pensjonat zaniedbany wątek zamknięty okna nieszczelne,zimno w pokoju,pokój i łazienka niedoczyszczona do...
~BŻ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Tradycyjnie dobra jakość wątek zamknięty Można z czystym sumieniem polecić, zarówno, obsługa , jak i dania na bardzo...
~ocypo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Polecam wątek zamknięty W Pensjonacie Irena odbyło się nasze wesele :) zarówno my jak i goście...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Garcija - opinia wątek zamknięty Byłam w szoku, że jest tam takie pyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa :)
~Garcija
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Pyszne jedzenie! wątek zamknięty Karczma Irena to idealne miejsce do spotkań towarzyskich jak i na romantyczny...
~jaka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Bradzo fajne miejsce na wieczor ze znajomymi wątek zamknięty Super mijesce na wieczor ze znajomymi. Spokojnie i milo a dodatkowo mozna...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

IDEALNY PENSJONAT NA IMPREZY RODZINNE wątek zamknięty Organizowałam w Pensjonacie Irena obiad ślubny i inne obiady rodzinne(chrzest...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Pyszne pierogi! wątek zamknięty Przemiłe miejsce, z fantastyczną obsługą i najlepszymi pierogami w okolicy,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Smacznego! wątek zamknięty Gdy nie mam pomysłu na obiad, wpadam do Ireny na moje uluione dania: kurczak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Perełka w Sopocie wątek zamknięty Pensjonat Irena jest fantastycznym miejscem na spokojny relaks. To miejsce...
~Aniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Warto się wybrać wątek zamknięty Byłem w Irenie już wiele razy i chciałbym szczególnie polecić część...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

POLECAM!!! PYSZNE JEDZENIE!!! wątek zamknięty Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa!! Restauracja ukryta w podziemiach,...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Nocowałem w tym pensjonacie 3 noce. Najpierw dostałem pokój z wybitą szybą......
~Warszawa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

24

wątków

do góry