Pepe Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Wielkopolska 31/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciek - opinia wątek zamknięty Super obsluga i pyszna Picka :) Polecam każdemu :D
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Pepe pizza ul.wielkopolska wątek zamknięty Pizza totalny kapeć, zimna przyjechała po czasie. Ciasto cienkie jak...
~Halina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Dwie godziny i 10 minut wątek zamknięty 2 godz i 10 minut tyle musiałem czekać na pizze. Niestety w okolicy nie ma...
~smakosz
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty Kolejna wpadka...poprzednia pizza podana przez kierowcę w pionie...nie muszę...
~gdańsk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Dno i wodorosty - pizza 4 sery wątek zamknięty Zamówiona pizza 4 sery okazała się pizzą wiórem, z niewielką ilością...
~Nienajedzona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2015

Najlepsza pizza na południu Gdańska. wątek zamknięty I to zdecydowanie. Mam nadzieję, że ta nowa pizzeria utrzyma się, bo przy...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Jak zawsze pyszna pizza! wątek zamknięty Kolejna pizza od Pepe i kolejny raz niebo w gębie :)
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Byłoby mi wstyd na miejscu właściciela wątek zamknięty Lokal miesci sie 1,5km od miejsca mojego zamieszkania czyli około 5min drogi....
~Natalia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Najlepsza pizza w 3-miescie! wątek zamknięty Pizza Golden Country,ktora zamowilem po prostu wymiata!Dojechala 0,5h przed...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Lepiej w biedrze na promocji wątek zamknięty Dzis zamówiliśmy pizze, ktora miala dojechac do godziny. Przyjechala po...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Kolejne rozczarowanie wątek zamknięty Czas oczekiwania w sobotni wieczór to 1,5h niestety pizza dociera po upływie...
~Stały klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Zamówienie telefoniczne? Proszę was wątek zamknięty Dziś zamówiliśmy 2 pizze, wszystko pięknie ale dochodzi do ceny dojazdu:...
~Już tam nie zamawiam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Pizza z kurczakiem bez kurczaka wątek zamknięty Długo czekałem na Pepe w południowym Gdańsku - lokal na morenie serwuje...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Polecam pizzerie, ale... wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna, ciasto takie jak lubimy z żoną, sos do pizzy...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry