Peperino

Restauracje Pizzerie Burgery

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 280

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - ocena Też nie polecam tego miejsca.Kilka razy już tam byłam i zawsze coś jest nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Pani X - opinia Moje wrażenia z restauracji są negatywne. Organizacja lokalu słaba. 2 x...
~Pani X
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

impreza okolicznościowa wątek zamknięty Dziękujemy za pięknie przygotowaną uroczystość komunijną z ostatniej soboty....
~Jowita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

1 pieczarka na całą pizze... wątek zamknięty Bardzo słaba pizza. chyba dali tylko 1 pieczarke na całą pizze. Reszta...
~Autors
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Nieco dziwią mnie negatywne opinie poniżej. Restaurację odwiedzam średnio dwa...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Przeciętnie wątek zamknięty Obsługa w porządku, bez szału, ale i bez dramatu. Menu dość ubogie, co...
~M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Klimat ok ale skąpo w daniach wątek zamknięty Dzisiaj byliśmy tam z paczką znajomych na obiedzie, dania ogólnie ok chociaż...
~Kryla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Nix - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Obsługa sie strasznie ociąga. Zamowione przez nas dania otrzymał...
~Nix
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Super miejsce na organizację imprez, wątek zamknięty Do Restauracji Peperino zaprosiłam znajomych na urodziny i nie zawiodłam się....
~Ewa S. z Trójmiasta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Wielka szkoda wątek zamknięty Miejsce jak najbardziej nadaje się na rodzinny obiad z dziećmi, ale jeśli...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Nieporozumienie wątek zamknięty W restauracji byliśmy na niedzielnym rodzinnym obiedzie. Mega porażka. Dawno...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Ciekawy punkt na mapie nadmorskich restauracji. Zamówiliśmy pizzę i papardele...
~Bywalec restauracji
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Pomimo ładnego wystroju wątek zamknięty i klimatu panującego w środku klimat obsługi i dania podanego odbiega od...
~zniesmaczony
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Fajne miejsce nad morzem wątek zamknięty W Peperino byliśmy z mężem już kilka razy. Mąż za każdym razem zamawia pizzę...
~aga_i_marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Polecam wątek zamknięty Jedno z lepszych miejsc w pasie nadmorskim. Szkoda, że wielu pseudoturystów i...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam. wątek zamknięty W Peperino byłam nie raz. Miła atmosfera. Idealne miejsce na spotkania -...
~Elf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Najgorsza knajpa w jakiej byłem wątek zamknięty Gdyby nie fakt, że byłem głodny i nie chciało mi się szukać kolejnej...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Katastrofa wątek zamknięty Zamówiłem zupę rybna dostałem wodę z koperkiem. Niech kucharz przejdzie się...
~Obb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Jedno wielkie nie polecam wątek zamknięty Często biegamy obok Peperino, po remoncie pojawił się piec (uwielbiam pizzę z...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Świetne miejsce nad samym morzem wątek zamknięty Wybrałam się z mężem na obiad to tawerny nadmorskiej - a tu niespodzianka....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry