Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oszukana przez PC wątek zamknięty Ja też zostałam oszukana przez PC. Straciłam 26 tyś. Pani Kazojc życzę Pani...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2018

Maciej Patyk zlec. 215 wątek zamknięty Dobry wieczór, Chciałbym podzielić się z Państwem opinią na temat firmy...
~Maciej Patyk
13

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2017

Trudno cokolwiek dobrego napisać o realizacji wątek zamknięty W styczniu podpisaliśmy umowę, po wpłaceniu pieniędzy oszukiwalismy się, że w...
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Całkowicie spełnili moje oczekiwania wątek zamknięty Firma na etapie planowania wzięła pod uwagę wszystkie moje wytyczne i uwagi,...
~Kamila
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Super projekt wątek zamknięty Projekt wykonany bardzo dobrze. Uwzględnili wszystkie moje uwagi. Polecam!
~Adi
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Nie podjąłem się współpracy z PC - chyba na szczęście. wątek zamknięty Odwiedziliśmy PC chcąc wykończyć nasze mieszkanie. Siedziba na Kartuskiej -...
~Remek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Prosto i bezproblemowo. wątek zamknięty Firma całkowicie spełniła moje oczekiwania, zależało mi na tym, by ustalić...
~Monika Walczak
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Odradzam zdecydowanie! wątek zamknięty Moja opinia, jak i dziesiątek innych poszkodowanych klientów, jest negatywna:...
~Poszkodowany Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

tak trzymać! wątek zamknięty Miesiąc temu odebrałem gotowy apartament- opóźnienie 5 dni także jak na...
~Maciej M
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Mają sporo klientów i właśnie z polecenia trafiłem na pierwsze spotkanie....
~Arek
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Zdecydowanie odradzam ! wątek zamknięty Oferta bogata, wspaniały marketing , ale nic poza tym... Po podpisaniu umowy...
~Asia
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Profesjonalnie i kreatywnie wątek zamknięty Jestem bardzo miło zaskoczona wizytą w studio projektowym, przy ul....
~Magdalena
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Wszystko przebiegło pomyślnie wątek zamknięty Firma wywiązała się z umowy, była obsuwa o kilka dni, ale to nie było dla...
~Teodor
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Trzy razy Nie wątek zamknięty Zdecydowanie Nie Nie i Nie. Niestety nie mozna opisywac za duzo szczegolow bo...
~Kolo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Za duzo niezadowolonych klientow wątek zamknięty Uwaga mozna sie przejechac.
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

moge polecic wątek zamknięty Nam zrobili piękną aranżację praktycznie całego domu. Nie wiem jakim cudem,...
~M.M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Super sprawa ! PC - polecam gorąco :) wątek zamknięty Porady co do urządzenia mieszkania - trafione w 100%. Świetna porada, a Pani...
~Monika W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Perfect Construction? Tak, tak, tak i jeszcze raz TAK! wątek zamknięty Fantastyczna usług arnażacyjna - bardzo dziękuję za pomoc w aranżacji naszego...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

dotarliśmy do mety! wątek zamknięty Pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi firmy Perfect Construction za...
~Ada Szawarska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

wszystko w jednym miejscu - super wątek zamknięty Idealnie dla mnie jako osoby nie mającej ani czasu ani wiedzy "remontowej"....
~Kasia Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry