Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
roksana - opinia Nigdy w życiu nie skorzystam z usług tej firmy z powodu chamskiego i...
~roksana
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 14 sierpnia 2023

Marcel - opinia Gorąco polecam Perfect look garage w pruszcz gdańskim. Perfekcyjne wykonanie...
~Marcel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Klient/ka ;) - opinia Z czystym sumieniem można oddać w dobre profesjonalne ręce autko . Czasem mam...
~Klient/ka ;)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 maja 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Auto po obrobce w Perfect Look Garage jakby wyjechało prosto z salonu! Jestem...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

JW - opinia wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam perfect look garage pełen profesjonalizm, najwyższa...
~JW
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Bartosza, bardzo fajny kontakt z klientem, widać po...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Gość robi to sam, ale jakość jego pracy warta jest ceny wątek zamknięty Zadzwoniłem. Umówiłem się. Facet przyjechał, odebrał auto, ogarnął wszystko...
~SK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

Bardzo polecam!! wątek zamknięty Perfect Look Garage wykonywał usługę kompleksowego czyszczenia w dwóch...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Polecam perfekcyjne dopieszczanie samochodu! :) wątek zamknięty Bardzo polecam ten zaklad, z pasja i zaangazowaniem dopieszcza Twoj samochod,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

polecam zdecydowanie wątek zamknięty Oddałam auto VW Tiguan do czyszczenia wewnątrz oraz woskowania na zewnątrz....
~agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

CC wątek zamknięty Polecam! Miłe zaskoczenie, wysoka jakość usługi to na pewno.
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry