Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rutek - opinia wątek zamknięty Super podejscie do psa pelen profesjonalizm
~Rutek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 stycznia 2021

ZK - opinia wątek zamknięty Polecam, wato korzystać, ale wiadomo ze samemu też pozniej trzeba się...
~ZK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo indywidualne do każdego psa podczas szkolenia, fachowe porady...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

D. - opinia wątek zamknięty Pani Ania jest bardzo kompetentna, miła i ciepła. Pomogła mi nie raz z dwoma...
~D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Polecam z całego serca!!! wątek zamknięty Psy pomimo teoretycznie grupowego szkolenia są traktowane indywidualnie, a...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Serdecznie polecam, mega profesjonalizm wątek zamknięty Myślałem, że o pupilach wiem prawie wszystko.Jednak szeroko otwierałem oczy z...
~Johny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Pies to moj najlepszy przyjaciel wątek zamknięty Mój psiak jest dla mnie bardzo ważny. A dzięki zajęciom z p. Ania oraz...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

~zibi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Polecam szkole PerfectDog!!! wątek zamknięty Uczęszczam do przedszkola dla szczeniąt i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Polecam z całego serca i z czystym sumieniem wątek zamknięty Pozytywne szkolenia dla psa i właścicieli(chyba bardziej dla właściciela)...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

szkoła warta polecenia wątek zamknięty Polecam z całego serca :) behawiorystka bardzo mi pomogła wyprowadzić na...
~Mayka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Z całego serca polecam! wątek zamknięty Trafiłam do PerfectDog trzy miesiące temu z suczką po ciężkich przejściach....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Dzięki Pani Ani moje psiaki super dogadują się ze sobą. Podczas pierwszego...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Polecam wątek zamknięty PerfectDog to przedewszystkim profesjonalizm na wielu poziomach. Idąc na...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Wspaniały behawiorysta z dużym doświadczeniem i wielkim sercem! wątek zamknięty Pani Ania Nocny to jedna z tych osób, których praca to powołanie. Jej uwagi...
~Karolina Onaca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Doskonały wybór wątek zamknięty Super podejście do psów i ludzi, profesjonalizm i ogrom wiedzy popartej...
~Janina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry