Widok
Cześć ! Perfumki do mnie przyszły. Buteleczka jest bardzo prosta ( szczerze mówiąc bez rewelacji) jednak zapach bardzo przypadł mi do gustu.
Szczerze? To nie spodziewałam się dużej trwałości ale bardzo dobrze się na mnie trzyma. 7 godzin spokojnie czego czasami nie można napisać o feromonach znanych, drogich marek...
Jestem bardzo zadowolona Miałam je sobie na ostatniej imprezie, kilka osób sprawiło mi kilka komplementów. W sobotę idę na imprezę do klubu to się jeszcze zobaczy
Szczerze? To nie spodziewałam się dużej trwałości ale bardzo dobrze się na mnie trzyma. 7 godzin spokojnie czego czasami nie można napisać o feromonach znanych, drogich marek...
Jestem bardzo zadowolona Miałam je sobie na ostatniej imprezie, kilka osób sprawiło mi kilka komplementów. W sobotę idę na imprezę do klubu to się jeszcze zobaczy
Raczej prosta ale powiem Ci,że sam zapach super. Mojemu męzowi bardzo się podoba ( oczywiście nie przyznałam mu się,że używam feromonów, lepiej niech zostanie w tej słodkiej nieświadomości ).
W sumie jest wiele sklepów, w ktorych możesz zamowić feromony. Poszukaj sobie. Na pewno są w sklepie feromarket oraz intymnosc .pl . Warto jest sobie porównać ceny.
W sumie jest wiele sklepów, w ktorych możesz zamowić feromony. Poszukaj sobie. Na pewno są w sklepie feromarket oraz intymnosc .pl . Warto jest sobie porównać ceny.
Możesz wypróbowaćCzemu nie...
Sama od jakiegoś czasu używam perfum z feromonami Love & Desire. Pamiętam, że zamówiłyśmy sobie swego czasu z ciekawości z najlepszą koleżanką i napiszę Ci,że jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo dobrze się trzyma.
Czy zauważyłam działanie? A tak ponieważ dostaję za nie bardzo wiele komplementów oraz nastawienie innych osób jest lepsze. Czy to kobiet czy mężczyzn.
Sama od jakiegoś czasu używam perfum z feromonami Love & Desire. Pamiętam, że zamówiłyśmy sobie swego czasu z ciekawości z najlepszą koleżanką i napiszę Ci,że jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo dobrze się trzyma.
Czy zauważyłam działanie? A tak ponieważ dostaję za nie bardzo wiele komplementów oraz nastawienie innych osób jest lepsze. Czy to kobiet czy mężczyzn.