Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Pyszny śledź w śmietanie. Bardzo miła obsługa. Swietny klimat. Całość na 6+
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Klient na wynos - opinia wątek zamknięty Nie polecam, schabowy nie smaczny, nie ma ziemniaków z wody ani Pure, są...
~Klient na wynos
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Byłem na urodzinach kuzyna, jesteśmy z rodziną mile zaskoczeni,bardzo dobre i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, rodzinna atmosfera, wyjątkowy klimat, pyszne jedzenie
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Cudowna, lokalna restauracja z niepowtarzalnym klimatem. wątek zamknięty Wizyta w Perle Bałtyku nas najnormalniej w świecie zachwyciła. Wszystko tam...
~Rotor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Najlepszy klimat! wątek zamknięty Świetne miejsce! Atmosfera w tym małym lokalu jest tak świetna, że nawet...
~jk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Ukryty diamencik dla lokalsów wątek zamknięty 18 złotych za cztery placki ziemniaczane ze śmietana, czy 30 złotych za...
~TomStar
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2017

Uroczo i autentycznie wątek zamknięty Bardzo klimatyczne miejsce, ale tak jak niżej napisano - bez zbędnego...
~Palec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty a takze pyszne potrawy.
~mal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Miejsce z klimatem, jakich mało w Gdańsku wątek zamknięty Restauracja w miejscu, w którym nikt by się jej nie spodziewał. Jeszcze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Bożena - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam, klimatyczne miejsce, świetne jedzenie, ceny przystępne....
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

smacznie, niedrogo ale długo wątek zamknięty wszystko super, jedzenie extra smaczne, miła obsługa , niskie ceny ALE CZAS...
~smakosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Niespodzianka wątek zamknięty W miejscu, po którym nikt by się nie spodziewał, bo ulica Oliwska w Nowy...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

PETARDA :) wątek zamknięty Do restauracji trafiłem po przeczytaniu opinii. Samo miejsce-Nowy Port trochę...
~Rowerzysta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Gosia - opinia wątek zamknięty Pyszne, domowe jedzenie, świetny klimat i bardzo miła obsługa
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Byłem w Perle kilkakrotnie. Dania przepyszne, obfite, obsługa w domowym...
~Maciek B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

nieporozumienie wątek zamknięty No cóż przyznam, że gościem Perły byłem kilkukrotnie, ale to co zastałem tam...
~m.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

polecam wątek zamknięty Super wystrój. Klimat przyjemny. Bardzo dobre domowe jedzenie. Nic więcej...
~lena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

perełka wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie przypominające kuchnie babuni. Gorąco polecam. Kameralne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

po prostu super wątek zamknięty Fajne klimatyczne miejsce. Bardzo dobre jedzonko, świeże, nie za słone, nie...
~dobi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry