Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja jestem zadowolona wątek zamknięty Chodze do tego salonu na balejage i do kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona...
~JAAA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Mieszane uczucia wątek zamknięty Z salonu korzystalam często i kompleksowo, jednakże w tym momencie przychodzę...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Zadowolona klientka wątek zamknięty Wszystkie Panie przemiłe.Ja byłam już piąty raz na farbie u Pani Żanety....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Daria - opinia wątek zamknięty Dwie fryzjerki, które maja zupełnie inne podejście do klienta oraz...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Pani Żaneta to kompletna pomyłka która nie powinna pracować w zawodzie wątek zamknięty Osobiście zakazałbym tej kobiecie wykonywać zawodu fryzjerki mysle ze poza...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

bardzo zadowolona wątek zamknięty Dziś to już kolejna moja wizyta w salonie fryzjerskim,Basia jest rewelacyjna,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Polecam Panią Żanetę wątek zamknięty Pierwszy raz dziś odwiedziłam ten salon i jestem bardzo zadowolona z efektu....
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Miła i fachowa obsługa..................... wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektu. Pani zrobiła...
~K.Kwiatkowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Wizyta z Grupona wątek zamknięty Bardzo miłą obsługa, widać że zalezy im na kliencie. Farba ładnie pokryła...
~Ell
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

szybko, sprawnie, profesjonalnie wątek zamknięty szybko, sprawnie, profesjonalnie
~kudel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

K - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Jolę! Cenne uwagi, precyzyjne strzyżenie, miła obsługa, na...
~K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Jestem zadowolona wątek zamknięty Ja skorzystałam dziś z usług pani Joli i jestem zadowolona . Pani się...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Pani Basia wątek zamknięty We wtorek skorzystałam z usług Pani Basi w salonie Beauty Art. Była to moja...
~BecaK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

klientka - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, paznokcie zrobione rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona
~klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

Pani Barbara wątek zamknięty Ładna piegowata Pani , bardzo seksi . Miła obsługa pełęn profesjonalizm...
~Jasiek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry