Petit Paris

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Grunwaldzka 12/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pysznie ! POLECAM! wątek zamknięty Bardzo pyszne jedzenie, pięknie podane! Obsługa przemiła i z ogromną wiedzą...
~gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

cudownie! wątek zamknięty Zdecydowanie jedno z najlepszych (jak nie najlepsze) miejsce na kulinarnej...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

słaba wentylacja wątek zamknięty Jedzenie smaczne.Degustowałam kilka potraw.Dla mnie risotto z buraka na...
~średni zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Bardzo, bardzo dobra kuchnia. wątek zamknięty Kuchnia jest naprawdę wspaniała, a menu wyjątkowe. Jeśli chodzi o jedzenie to...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Bartosz - opinia wątek zamknięty Mam zaszczyt napisać same superlatywy, o lokalu w którym byłem na obiedzie z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Obsługa życzliwa i pomocna, jedzenie bardzo dobre, czas oczekiwania na dania...
~Mr. D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

mile zaskoczona wątek zamknięty Znudzeni i rozczarowani restauracjami w Sopocie postanowiliśmy skorzystać z...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Rewelacja wątek zamknięty Kolejny raz, miałam okazje gościć w mojej ulubionej restauracji, tym razem w...
~Karolina Czajkowska i Łukasz Lew
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Dariusz - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług tej restauracji wielokrotnie,zazwyczaj z rodziną lub...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

ulubione miejsce :) wątek zamknięty Petit Paris odwiedziłam nie raz i jeszcze wiele razy powrócę. W Gdyni jeszcze...
~Kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

rewelacja! wątek zamknięty Juz nie jeden raz goscilem w tej restauracji i zawsze zadowolony bylem...
~Antoni Kurc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

rewelka wątek zamknięty obsługa pierwsza klasa a tcreme brulee to smak raju:)
~megi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2009

Jedna z nielicznych w Trójmieście RESTAURACJI... wątek zamknięty ...(nie mylić z kotleciarniami i podrasowanymi barami udającymi restauracje)...
~rektor wdu.pl
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2009

Troszeczke prawdy wątek zamknięty Bardzo przepraszam ale musze dopisac tu troszeczke prawdy. Bylismy z rodzina...
~Marek Zem
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Ci Francuzi wątek zamknięty Lokal bardzo przyjemny. Wystrój ciekawszy niż w siostrzanej restauracji w...
~PS
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

jedzenie znakomite wątek zamknięty jedzenie przepyszne od przystawek, przez główne po desery. paluszki lizać....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2010

Nic do zarzucenia wątek zamknięty Bylem w tej restauracji po raz pierwszy z moja żoną i powiem szzczerze że...
~Łukasz S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

przykro mi wątek zamknięty Przykro mi ,że musze wystawić tą opinię. W sopocie byłem pierwszy raz...
~ak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

pozytywnie wątek zamknięty Antrykor pyszny, krem brulee również. Tylko z obsługą różnie bywa. Kiedys...
~Aaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

Pierwszy raz w Sopocie wątek zamknięty Odwiedzałem dość często Petit w Gdyni, niestety po przenosinach do Marco Polo...
~Łukasz Chwojnicki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

24

wątków

do góry