Phinance S.A.

Doradztwo finansowe

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 132/25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Były współpracownik wątek zamknięty Jako były współpracownik firmy stanowczo odradzam wykupowanie polis na...
~Karamba
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Nie rozumiem wątek zamknięty Skąd takie niezadowolenie, przecież nikt nie każe zawierać umów...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Nie polecam. Zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Agent z Phinance polecił mi kilka polis (polisolakty) na których straciłem...
~mss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Patol wątek zamknięty Never again. Przestrzegam. Odradzam. Uwaga. Nigdy wiecej doczynienia z tą...
~Dave
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

kontakt trzyma poziom wątek zamknięty polecam ich serdecznie bo ja sie niemal zaprzyjaznilam z panem Staszkiem (mam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Fajne czasy wątek zamknięty trafiłem do Phinance do pracy niedługo po studiach i mam bardzo dobre...
~Random
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Idą do przodu wątek zamknięty Witam to jest wlasnie fajne w phinance ze oni tam nie wciskaja nic na sile ,...
~Daniel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

super! wątek zamknięty Wspaniała obsługa, profesjonalizm. Chociaż poczatkowe podejscie z mojej...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Typowi akwizytorzy wątek zamknięty Firma która kiedyś nazywała się Efekt - dałem się namówić na kupno Skandii,...
~re
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Dla mnie rewelacja wątek zamknięty Nie spotkałem się jeszcze z takim profesjonalnym podejściem. Nie dość że nie...
~DPO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Stanowczo odradzam !!! wątek zamknięty Nie dajcie się nabrać, to nie są żadni doradcy finansowi. Posłużę się...
~Andrzej W.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Witam Spotkalem sie z jednym z tych doradcow i na poczatku bylem mega...
~pawel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Bardzo fajna, kompetentna firma! wątek zamknięty Co tu dużo pisać - kompetentny, dobrze wykształcony doradca, firma proponuje...
~Hanna K
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

A ja Polecam wątek zamknięty A ja polecam ponieważ pracuje już długo z jednym z Panów z Biura w Gdyni i...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Szczerze odradzam wątek zamknięty Co to za firma doradcza, która za swoje usługi nie chce pieniędzy tylko...
~rpacewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

Fajna i miła obsługa wątek zamknięty Doradca kompetentny z dużą wiedza podpowiadają i doradzają we wszystkim OC i...
~Klient - Artur. K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry