Widok

Pici kłak

Chciałem to napisać na "Motoryzacji"

Ale należy się tutaj.

Kilka dni temu o mały włos nie zabiłem kobiety.
Jak jeżdżę "na pamięć" od ponad 30 lat... zapomniałem, że pomiędzy Klonową a Galerią Bałtycką jest przejście dla pieszych.
Auto obok się zatrzymało, Ja nie.
Zjechałem pod Lidla, żeby nerwy mi odpuściły. kilkadziesiąt centymetrów..brakowało.
Obejrzałem potem na zdjęciach satelitarnych. Zawsze tam było przejście.. tyle że rzadko wykorzystywane.
Kompletnie mi z bani wyleciało.

Kilka razy w życiu mało brakowało... ale aż tak ewidentnie z mojej winy chyba nigdy :/

A jeszcze trole miałyby używanie. Czerwona beema na GND. Czysty przypadek. Raz w życiu tym konkretnym autem jechałem

Opowiadałem kiedyś, jak uczyłem się latami jeździć przepisowo. Po kilku latach pracy typu "przedstawiciel handlowy" nie jest to łatwe. Ale wydawało mi się, że topografię 3city mam w kieszeni.
Myliłem się.
O mały włos nie zabiłem dziewczyny młodszej niż mam doświadczenie za kółkiem
Ku przestrodze innym to piszę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tak, jak uczyłem się jeździć w miarę przepisowo, tak samo uczyłem się z "siedzenia teściowej" nie ingerować.
Jadę = ufam. Nie wydeptuję dziury w podłodze.
Ale czasami naprawdę się nie da.

Kiedyś to chyba na Forum opowiadałem...
Mój śp. Ojciec cholernie "walczył", żeby jeździć> Nie dziwię się. Dla faceta to pewien przejaw jaj a moze poczucia samodzielności?
Jadę z Nim .. i mówię...Tato.. stań. Raz, drugi.. trzeci..
W końcu stanął... wkurzony. O co mi chodzi?
Od kilkuset metrów jedziesz jednokierunkową pod prąd
Nawet wtedy Mu nie przeszło.
Udało mi się przekonać Ojca, że już się za kółko nie nadaje, kiedy wlał do auta impregnat do drewna, zamiast oleju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty też pomyliłeś płyny
ale to chyba z chciwości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry