Widok

Pielęgnacja stóp

Witajcie Kochane,
Chciałam zapytać jakich produktów stosujecie do pielęgnacji stóp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podpinam się po pytanie. Dodam że moje pięty ciągle pękają albo są strazznie zgrubiałe. Stosowałam różne kremy, skarpetki złuszczające ale nic nie pomaga :( ratunkuuu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam dokladnie ten sam problem, jeszcze praca po 12 godzin w butach roboczych nie pomaga, tez szukam czegos skutecznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprobuj moze kremu z duza iloscia mocznika, na Notino jest calkiem fajny wybor w dobrych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbym siebie widziała. Miałam tak suche pięty, że wstydziłam się iść do
"stopistki". Poczytam na jendym w forum że w Poznaniu w Konopnej Farmacji jest Maść Palacio do stóp bardzo skuteczna bo tej Pani bardzo ona jako jedyna pomogła i kupiam ja za ok 20 zl, na bazie 12% oleju konpnego przed nałożeniem moczę zgodnie z tym w wpisem stopy w soli z morza martwego Palacio i Smaruję wieczorem i owijam folią spożywczą tylko pięty.
U mnie po tygodniu już wieeelka poprawa. Żadne avonowskie świństwa się nie bawcie się. Po
zaleczeniu wizyta na pedikiur i potem smarować Krem z mocznikiem i olejem konopnym
Tyle, byle do lata... poszukajcie tych produktów u siebie w mieście jedyne co przynioły widoccza poprawę już w tydzień .... a jak nie to znajdziecie to tu palacio balsam do stóp:
https://konopiafarmacja.pl/kosmetyki-konopne/367-palacio-masc-do-stop-120ml.html i jeszcze krem z mocznikiem :
https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/470-krem-z-mocznikiem-i-olejem-konopnym-editt-195g-.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (82 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry