Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnie

Gdańsk, Świętego Ducha 64

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela S - ocena nowy temat Jesteśmy z mężem pierwszy raz w Gdańsku , dzisiaj chcieliśmy zjeść coś...
~Izabela S
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Maria - ocena Dzisiaj w pierogarni Stary Młyn jadłam pyszne piecuchy izbowe z sosem...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Maria - ocena Dzisiaj w pierogarni Stary Młyn jadłam pyszne piecuchy izbowe z sosem...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Arek - ocena Obsługa 10/10 Pani Wiktoria Za jest fenomenalna Nigdy nie spotkałem tak...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Paulina - opinia Pyszne pierogi i szare kluski.
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Jerzy - opinia Odwiedziliśmy to miejsce w piątek 3.03.23. po raz pierwszy i mam nadzieję że...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Krzysztof - opinia Suche i niesmaczne pierogi, obsługa przeciętna.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

Magdalena - opinia Bardzo rzadko wystawiam opinie a zwłaszcza negatywne, ale może faktycznie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Matysiak Ewa - opinia Miejsce świetnie położone,obsługa miła jedzonko smaczne , skorzystaliśmy w 31...
~Matysiak Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

eukalipka - opinia wątek zamknięty Obsługa na niskim poziomie, kelnerka nie poinformowała nas o możliwości...
~eukalipka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty szeroki wybór pierogi: z pieca, gotowane, podsmażane, wielość farszy: mięsne,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Peter - opinia wątek zamknięty Zawsze szybka miła obsługa, jedzenie super dlatego wracamy tam i polecamy...
~Peter
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Savage - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa klienta .Może czas czekania trochę długi ale to że...
~Savage
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2021

Benek - opinia wątek zamknięty Porażka. Dzisiaj byłem i po 15 min. Wyszedłem. Nikt się nami nie interesował,...
~Benek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne, obsługa miła, ale nie ogarnia ilości klientów i trzeba długo...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

obsługa poniżej poziomu, jedzenie bardzo dobre wątek zamknięty na przyjęcie zamówienia czekaliśmy około 30 min, po dwukrotnej prośbie, na...
~Baska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

bardzo słabo wątek zamknięty Zachęcona pobytem w lokalach w Toruniu i Bydgoszczy, zaprosiłam rodzinę na...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Bardzo smaczne pierogi wątek zamknięty Poprzednie recenzje zniechęciły mnie do tego lokalu ale uwielbiam pieczone...
~Ruskie zapiekane
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2019

Obsługa kelnerów to porażka wątek zamknięty Klimat miejsca jest przyjemny,natomiast jeśli o kwestie o obsługi(ma tu na...
~Nie Magda Gessler
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

rozczarowana i zażenowana wątek zamknięty rozczarowanie... Jestem bardzo rozczarowana wstyd mi przed moimi gośćmi z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry