Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie lubię od dzisiaj kawiarni Wedel w Sopocie wątek zamknięty Dzisiaj tj.27.02.2016 byliśmy z małym naszym psem w kawiarni, ale zostalismi...
~Maria S.Sokołowska
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

brak słodyczy dla dzieci w Halloween wątek zamknięty Sopocki "Monciak" po raz kolejny w halloweenowy wieczór był miejscem zabawy...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

zero zainteresowania wątek zamknięty Niestety nie jestem w stanie wystawić pełnej opinii, ponieważ po 20 minutach...
~Dmh
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Miło, ale drogo nawet jak na Sopot wątek zamknięty Miła obsługa, wygodnie i przyjemny wystrój. Czekolada pyszna w każdej formie....
~dskh
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Chyba mam ulubioną czekoladkę wątek zamknięty Wedel to dla mnie istny majstersztyk słodyczowy. Uwielbiam torciki chociaż...
~Hagi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Mag - opinia wątek zamknięty Od lat jestem klientem Wedla w Sopocie i po ostatniej wizycie umocniłam się w...
~Mag
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Porażka wątek zamknięty Wybraliśmy się do pijalni czekolady, po spacerze na molo w Sopocie. Na dworze...
~Alicja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

super! wątek zamknięty Obsługa świetna, czekolada najlepsza jaką kiedykolwiek piłam i zawsze chętnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Kamila - opinia wątek zamknięty jeśli mam ochotę na pyszny deser to idę właśnie tam! ciekawe menu, produkty...
~Kamila
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Katastrofa! wątek zamknięty W niedzielę wybrałem się z żoną i rodzicami na czekoladę do sopockiego Wedla,...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Porażka wątek zamknięty Razem z żoną postanowiliśmy zajść sobie na czekoladę - no bo wiadomo Wedel -...
~wittmann79
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 września 2009

zenada wątek zamknięty byłam ostatnio w wedlu i ku mojemu zdziwieniu wszystko odbiega od...
~xena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 marca 2008

Oh Wedel wątek zamknięty Pyszne smaczne czkolady. Zawiodłem sie jedynie deserem lodowym za 19 zł. Za...
~gorgo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

Porazajace ! wątek zamknięty Razem z cala rodzina postanowilismy wpasc na filizanke dobrej kawy i...
~Elka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2007

Fajnie, ale bez rewelacji wątek zamknięty Czekolada niezła, przyznaję. Za to obsługę ciężko nazwać miłą, w dodatku...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

Tragedia... wątek zamknięty Po pierwsze na deser, ktory kosztowal 30zł czekałam 20min... po drugie jak...
~Marlena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Mniam, mniam wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce na romantyczny wieczór, urodziny, czy trudne...
~Filolog
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Super niespotykane smaki wątek zamknięty Witam Polecam każdemu łasuchowi nie tylko czekolady ale pyszne desery i...
~Meggi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

18

wątków

do góry