Widok

Piling do ciała który zdziała cuda-jaki polecacie?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chciałabym wygłacic skóte na rekach mam lekko zrogowaciały naskórek zawsze pomagało słonce lub solarium ale teraz nie chce wygladac jak spalona panna młoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uzywam piling Garniera cytrynowy z cukrem, jak dla mnie jest super fajna gładka delikatna skora, uzywam go na cale cialo, szukam tylko teraz jakiegos na twarz.
image
image
Bianka & Vincent ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za to ja używam na twarsz z nivea taka niebieska tubka - jak dla mnie rewelacja:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez używałam Graniera a potem odkryłam kawowy:)

kawa mielona (2 łyżki) + łyżeczka cynamonu+ łyżka soli + oliwka żeby uzyskać konsystencję ciapki:)

dla mnie bomba! pupa mega gładka i pachnie się po nim kawą ale uwaga nie można go używać do twarzy bo jest za mocny i "po" nawilżyć się dobrym balsamem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może być to kawa już spażona czy świeża??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam świeżej bo sparzona bardziej brudziła ale podobno można i tak i tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak dziewczyny polecam Garniera cukrowy peeling - jest suuuper

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo lubię peeling Kolastyny z serii Special Body :) (kiedyś pracowałam dla tej firmy :) więc wypróbowałam sporo kosmetyków :))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam pilling lirene pomaranczowy, niby antycellulit, ale uzywam do wszystkiego

a jesli np na zrogowaciale dlonie, lokcie, stopy to polecam kupic parafine w aptece - taka w plynie i zmieszac ja ze zwyklym cukrem, dziala cuda :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie kawowy, ale ja mam inny przepis :

kawa grubo mielona, cynamon
kawe zaparzamy i odstawiamy na chwile zeby nasiąkła, wlewamy mniej wody, tylko tyle zeby była gesta papka, dosypujemy cynamon około 2-3 łuzeczek na 1/2 kubka suchej kawy, wymieszac, dolać zelu pod prysznic tyle, zeby było gęste ale łatwe do rozprowadzania po ciele, masowac całe ciało od dołu ku gorze,
najlepszy peeling na swiecie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram peeling jest genialny:)

naughtygirl jakiego żelu pod prysznic używasz? próbowałam już żelem ale zapachy się mieszają z aromatem kawowym i ogólnie nieprzyjemny jest zapach taki "pomieszany"
podobno należy używać bezzapachowych żeli tylko jaka firma takie produkuje?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te dla dzieciaków sa bezzapachowe.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uwielbiam pilingi z firmy sephora, super scieraja skore, taka jest po nich gladka jak pupa niemowlaka, a do tego maja wiele fajnych owocowych zapachow. Dla mnie najlepsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie najlepszy jest ten na zdjeciu. wszystkie kobiety u mnie w domu go uzywaja :)
zaintrygowal mnie ten peeling kawowy ale nei do konca rozumiem jaka kawe moge dac, bo jedyna jaka mam to neska :P

image

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

do ciala mam Lirene pomaranczowy, antycelulitowy i anty cos tam jeszcze, ale poza zapachem to niestety nie ma za duzo zalet.

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych tańszych polecam Lirene - dobre są peelingi tej firmy zarówno do twarzy jak i do ciała. Lubię zwłaszcza wspomniany pomarańczowy i gruboziarnisty z bodajże masłem kakaowym do twarzy. Tani, wydajny i skuteczny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie bym zrobila kawowy ale jestem uczulona na kawe a szczegolnie na zapach;/ moze polecicie jakies do twarzy?;]
image
image
Bianka & Vincent ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yooki właśnie sie mieszaja inne zapachy, dlatego znalazłam w małej drogerii olejek/żel pod prysznic dwufazowy firmy joanna o zapachu kawy i smietanki i pasuje świetnie, pozatym pasuja waniliowe i kokosowe, a bezzapachowe sa np. firmy AA
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używajcie po prostu systematycznie peelingu HB - wystarczy. Odmieni cerę, da jej normalność, ujędrni, ogólnie przyniesie lepszy stan. Wiem jak to wyglądało u mnie. Ogólnie ogromne znaczenie ma stosowanie odpowiedniej jakości kosmetyków. Wiem, bo miałam już robiony nie jeden peeling i jednak daleko mi było do efektów takich, jakie być powinny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

THALASSO PEELING od HB. Ujędrnia mi skórę, chroni, sensownie pielęgnuje, robi się ona gładsza i bardziej delikatna. Zmiana jest tutaj zdecydowana, a oczywiście - systematyczność jest kluczowa. Akurat w moim przypadku ma to kluczowe znaczenie, dobra pielęgnacja jest najważniejsza i to ona przynosi docelowe efekty. A jak było u was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie super jest ten Peeling do ciała oczyszczająco - nawilżający z Bielendy. To naturalna w 99 % linia Eco Nature z jaśminem, mango i śliwką kakadu. Moja ulubiona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dość uniwersalny https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276. Prowadzę salon piękna i stosuję właśnie o podobnym składzie, ten nawet osobiście i jestem bardzo zadowolona. Z reguły polecam kobietom rozpocząć od jakiegoś słabszego peelingu, a później stopniowo dłużej trzymać, aż skóra się przyzwyczai.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega są te pelengi z Bielendy Coctail Scrub, znakomite, w dobrej cenie, w 97 % naturalny skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry