Widok
Piotr - ocena
Pranie przekroczyło moje oczekiwania, zeszły nawet bardzo stare plamy, których poprzednia myjnia nie była w stanie usunąć. Oprócz prania samochód został umyty i nabłyszczony i prezentował się świetnie a to wszystko za normalne pieniądze. Jeszcze dodali mi bardzo ładny zapach żeby dłużej czuć świeżość. Serdecznie polecam.